خبر

 • تک بورد - StarCraft و Microsoft Flight Simulator در میان آخرین افرادی که در تالار مشاهیر بازی های ویدیویی حضور دارند

  StarCraft و Microsoft Flight Simulator در میان آخرین افرادی که در تالار مشاهیر بازی های ویدیویی حضور دارند
  5 روز و 15 ساعت قبل

  موزه ملی قوی بازی کلاس خود را در سال 2021 به عنوان تالار مشاهیر بازی های ویدیویی جهان معرفی کرده است. کدام یک از بازی ها مورد تحسین قرار گرفتند و کدام یک برای همیشه به عنوان یکی از بزرگترین ها در تاریخ ثبت می شوند؟ نتایج ممکن است شما را متعجب کند.

  موزه که در ماه مارس برگزار شد ، عرصه را فقط به دوازده نامزد نهایی محدود کرد. کلاسیک هایی مانند Pole Position ، Guitar Hero ، Portal و Call of Duty همه نزدیک شدند اما در پایان ، فقط چهار نقطه وجود داشت و آنها به Microsoft Flight Simulator ، StarCraft ، Animal Crossing و Carmen Sandiego در کجای دنیا هستند؟ در اینجا آنچه استرانگ درباره هر عنوان گفته بود وجود دارد.

  Microsoft Flight Simulator: برای نزدیک به چهار دهه ، Microsoft Flight Simulator با ارائه تفریحات بسیار واقع گرایانه اما بصری از زندگی واقعی ، میلیون ها بازیکن را با ساعت های بی پایان بازی در اختیار شما قرار داده است. هواپیماها پیش فرض ساده و محتوای قابل دسترسی آن ، برنامه نویسی پیشرفته ای را که باعث موفقیت آن شده است ، پنهان می کند. از زمان راه اندازی آن در سال 1982 ، این بازی به طور مرتب به روز می شود و همچنان محبوب ترین ، طولانی ترین و با نفوذترین سیم کارت پرواز در تمام زمان ها است. StarCraft: توسعه دهنده مستقر در کالیفرنیا Blizzard Entertainment ژانر استراتژی بی درنگ را در سال 1998 با اولین حضور StarCraft به اوج جدیدی رساند. حالت تک نفره بازی جذاب و علمی تخیلی محبوب شناخته شد ، اما حالت چند نفره ، که شامل یک سیستم رتبه بندی نردبان بود ، آن را به بزرگترین عنوان ورزشهای روز خود تبدیل کرد. StarCraft چندین جایزه بهترین بازی سال را به دست آورد و رمان ها ، رمان های گرافیکی ، اسباب بازی های دارای مجوز ، لباس و لوازم جانبی مخصوص بازی خود را تولید کرد.

  https://techbord.com StarCraft و Microsoft Flight Simulator از جمله آخرین افراد مشمول تالار مشاهیر بازی های ویدیویی Animal Crossing: نینتندو در سال 2001 بازی Animal Crossing را آغاز کرد ، و به بازیکنان ارائه می دهد که یک گیم پلی آرام را در زمان تغییر در فصول تغییر می دهد. از بازیکنان دعوت شد تا با نقل مکان به یک شهر رنگارنگ و مملو از روستاییان ، هر یک از شخصیت های متمایز خود ، زندگی جدیدی را آغاز کنند. این بازی به بازیکنان این آزادی را می داد که هر روز توانایی تعجب و اکتشافات جدید را داشته باشند ، فعالیت های خود را جمع کنند و چیزهایی را که دوست دارند جمع آوری کنند. بازیکنان به گیم پلی آرام و شخصیت های عجیب و غریب پاسخ دادند و یک سری بازی طولانی را برای Nintendo شروع کردند. Animal Crossing: New Horizons ، جدیدترین قسمت برای سیستم نینتندو سوییچ ، توسط مردم سراسر جهان بازی شده است. کارمن سندیگو کجای دنیا است؟ کارمن سندیگو کجا در جهان توسط برودربوند در سال 1985 منتشر شد؟ باعث ایجاد یکی از پرفروش ترین مجلات "edutainment" شد که آموزش و سرگرمی را با هم ترکیب می کند. این عنوان که برای نسل اول رایانه های شخصی مجهز به گرافیک طراحی شده ، یادگیری جغرافیای جهان را برای میلیون ها دانشجو هنگام جستجوی محل کارمن مرموز سندیگو ، سرگرم کننده ساخته است. این بازی ، که چندین دنباله را راه اندازی کرد ، همچنین از یک نمایش موفق در پخش عمومی آمریکا در دهه 1990 و یک مجموعه انیمیشن در Netflix (2019-2021) الهام گرفته است - کمک به پیشرانه کارمن سندیگو و راه های سفر او به جهان به مجاری فرهنگی.

  https://techbord.com StarCraft و Microsoft Flight Simulator از جمله آخرین افراد القا شده در تالار مشاهیر بازی های ویدیویی

  نظرات شما چیست؟ آیا تصمیم گیرندگان این بار درست برخورد کردند؟ من شخصاً هنوز متحیرم که کلاسیک هایی مانند Half-Life ، Myst و Super Metroid هنوز در تالار مشاهیر نیستند ، اما همانطور که مدام می گویم ، سال آینده همیشه وجود دارد.

خبرهای دیگر از بازی