techbord.com Star Wars Battlefront II  's Celebration Edition در فروشگاه Epic Games رایگان است

Freebie: اگر به دلیل جنجال معاملات خرد که در هنگام پرتاب آن را احاطه کرده بود ، از Battlefront 2 هدایت می کردید ، شاید این فرصت برای شما باشد که آن را امتحان کنید. از نظر همه بازیها این روزها بازی بسیار سرگرم کننده ای است و اکنون می توانید Celebration Edition آن را با قیمت کم و کم 0 دلار در فروشگاه Epic Games مغلوب کنید.

ما نمی دانیم Epic با چه معامله ای باید EA را منعقد کند تا ناشر را متقاعد کند یکی از محبوب ترین بازی های Star Wars خود را به صورت رایگان اهدا کند ، اما مطمئناً شکایت نخواهیم کرد. نسخه Celebration Edition به طور معمول برای شما 40 دلار درآمد هنگفت دارد ، بنابراین این یکی از بهترین های فروش Epic است.

نسخه Celebration شامل تجربه پایه Battlefront 2 و همچنین تمام محتوای لوازم آرایشی منتشر شده است. تا 20 دسامبر 2019 ، دقیقاً از آغاز کار.

https://techbord.com Star Wars Battlefront II

شما مجبور نیستید هر پوستی را از طریق ارز درون بازی یا غیر آن قفل کنید. محتوایی که پیشرفت را تحت تأثیر قرار می دهد ، مانند "کارتهای ستاره" یک بار دیگر معروف Battlefront 2 (این ویژگی باعث می شود قهرمانان به توانایی های جدید یا بافر دسترسی پیدا کنند) ، باز هم باید در بازی به دست بیاورید.

< p> Battlefront 2 ، به عنوان ناآگاه ، یک تیرانداز مبتنی بر تیم است که به بازیکنان اجازه می دهد آن را در انواع مختلف میدان های جنگ با موضوع جنگ ستارگان دنبال کنند. شما باید یک کلاس انتخاب کنید و با همپیمانان خود برای گرفتن نقاط کنترل ، استخراج محموله یا به راحتی تیم مقابل را حذف کنید.

هرچه در یک مسابقه دوام بیاورید ، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد درآمد کسب خواهید کرد ، در نهایت به شما این امکان را می دهد که یک قهرمان قدرتمند و نمادین جنگ ستارگان را برای یک زندگی کنترل کنید - از جمله این موارد می توان به Boba Fett، the Emperor و Anakin Skywalker اشاره کرد. اگر همه اینها مثل یک فنجان چای شما به نظر می رسد ، حتماً آخرین نسخه رایگان اپیک را قبل از 21 ژانویه ، که پایان معامله است ، بگیرید.

Star Wars Battlefront II 's Celebration Edition در فروشگاه Epic Games رایگان است
gaming/star-wars-battlefront-ii-s-celebration-edition-در-فروشگاه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.