خبر

 • تک بورد - Star Wars Battlefront II 's Celebration Edition در فروشگاه Epic Games رایگان است

  Star Wars Battlefront II 's Celebration Edition در فروشگاه Epic Games رایگان است
  9 روز قبل

  Freebie: اگر به دلیل جنجال معاملات خرد که در هنگام پرتاب آن را احاطه کرده بود ، از Battlefront 2 هدایت می کردید ، شاید این فرصت برای شما باشد که آن را امتحان کنید. از نظر همه بازیها این روزها بازی بسیار سرگرم کننده ای است و اکنون می توانید Celebration Edition آن را با قیمت کم و کم 0 دلار در فروشگاه Epic Games مغلوب کنید.

  ما نمی دانیم Epic با چه معامله ای باید EA را منعقد کند تا ناشر را متقاعد کند یکی از محبوب ترین بازی های Star Wars خود را به صورت رایگان اهدا کند ، اما مطمئناً شکایت نخواهیم کرد. نسخه Celebration Edition به طور معمول برای شما 40 دلار درآمد هنگفت دارد ، بنابراین این یکی از بهترین های فروش Epic است.

  نسخه Celebration شامل تجربه پایه Battlefront 2 و همچنین تمام محتوای لوازم آرایشی منتشر شده است. تا 20 دسامبر 2019 ، دقیقاً از آغاز کار.

  https://techbord.com Star Wars Battlefront II

  شما مجبور نیستید هر پوستی را از طریق ارز درون بازی یا غیر آن قفل کنید. محتوایی که پیشرفت را تحت تأثیر قرار می دهد ، مانند "کارتهای ستاره" یک بار دیگر معروف Battlefront 2 (این ویژگی باعث می شود قهرمانان به توانایی های جدید یا بافر دسترسی پیدا کنند) ، باز هم باید در بازی به دست بیاورید.

  < p> Battlefront 2 ، به عنوان ناآگاه ، یک تیرانداز مبتنی بر تیم است که به بازیکنان اجازه می دهد آن را در انواع مختلف میدان های جنگ با موضوع جنگ ستارگان دنبال کنند. شما باید یک کلاس انتخاب کنید و با همپیمانان خود برای گرفتن نقاط کنترل ، استخراج محموله یا به راحتی تیم مقابل را حذف کنید.

  هرچه در یک مسابقه دوام بیاورید ، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد درآمد کسب خواهید کرد ، در نهایت به شما این امکان را می دهد که یک قهرمان قدرتمند و نمادین جنگ ستارگان را برای یک زندگی کنترل کنید - از جمله این موارد می توان به Boba Fett، the Emperor و Anakin Skywalker اشاره کرد. اگر همه اینها مثل یک فنجان چای شما به نظر می رسد ، حتماً آخرین نسخه رایگان اپیک را قبل از 21 ژانویه ، که پایان معامله است ، بگیرید.

خبرهای دیگر از بازی