خبر

 • تک بورد - Star Trek: Lower عرشه فصل 2 بیشتر خنده دار و سبک است و طرفداران سبک

  Star Trek: Lower عرشه فصل 2 بیشتر خنده دار و سبک است و طرفداران سبک
  14 روز و 13 ساعت قبل

  شخصیت پردازی ، داستانهای اپیزودیک و بدون درام نجات دهنده جهان؟ ثبت نام کنید.
  تا پایان اولین فصل Star Trek: Lower Decks ، این برنامه مورد علاقه من از سه سری Trek بود که در Paramount+ (از CBS All Access) برای اولین بار پخش شده بود زیرا Discovery حق رای دادن را دوباره به تلویزیون آورد در سال 2017

  برخی از آنها قطعاً ریشه در نوستالژی دارند. عرشه های پایینی عمداً زیبایی نمایش های Trek در دهه 90 مانند The Next Generation و Voyager را بازسازی می کند ، از طراحی کشتی گرفته تا امتیاز دهی تا نوع حروف آبی که برای تیتراژ استفاده می شود. اما بیشتر به این دلیل است که این برنامه نمی ترسد که کم ارزش و احمقانه باشد و داستانهای مستقل بگوید. این یکی از مشخصه های پیاده روی در دهه 90 بود - Deep Space 9 قسمت فوق العاده و بسیار متفاوت Far Beyond The Stars را با جعل Honey I Shrunk The Kids دنبال کرد که در آن شخصی به طور تصادفی یک شاتل را کوچک می سازد - اما این حس بازیگویی اغلب در جهان بدون توقف وجود ندارد. -صرفه جویی در بمبست دیسکاوری یا داستان پردازی پیچیده پیکارد.

  این بدان معنا نیست که عرشه های پایین همیشه پیاده روی درجه یک هستند. سبک بی اراده و خود ارجاعی آن می تواند در دوزهای زیاد خسته کننده شود و در هر نمایش یک خط باریک بین "باهوش" و "تنبل" وجود دارد که این امر به شدت به ارجاع به نمایش های قدیمی برای همه چیز ، از شوخی های دور انداز تا نقاط اصلی طرح ، متمرکز است. اما در پایان اولین فصل خود ، Lower Decks ثابت کرده بود که علاوه بر اینکه یک کارخانه مرجع Trek است ، می تواند یک نمایش خوب Trek باشد ، که ترکیبی از شخصیت های تثبیت شده ، کمدی و سکانس های اکشن واقعاً جذاب به شیوه ای است که Futurama در آن زمان می توانست. روی همه سیلندرها شلیک می کرد و فصل دوم بیشتر شبیه به هم است.

  جسورانه به جایی می رویم که کسی قبلاً رفته است

  اگر آشنایی ندارید (یا نیاز به تازه سازی دارید) ، Lower عرشه بر گروهی از پرچمداران که در کشتی USS Cerritos خدمت می کنند متمرکز است ، سفینه ای که عموماً به مأموریت های "تماس دوم" کمتر از زرق و برق دار و مستندات اختصاص داده شده است ، در حالی که Enterprises و Titans ناوگان در فضایی ناشناخته ماجراجویی می کنند. این یک برگه مجوز برای نمایش دائمی شخصیت ها ، نژادهای بیگانه و مفاهیم سراسر تاریخ Trek است (در یک ماجراجویی در فصل اول ، Cerritos از سیاره ای از سری اصلی بازدید می کند که در آن کاپیتان کرک مردم را از بین رفت. یک ابر رایانه دیکتاتوری ، فقط متوجه شد که همه روی کره خاکی در لحظه برگشتن پشت فدراسیون به پرستش ابر رایانه بازگشتند.

  تبلیغات

  هنگامی که قهرمانان خود را ترک کردیم ، برد بویلر (جک کوئید) پرچمدار بود. به درجه ستواني ارتقا يافت و تحت فرماندهي ويليام ريكر به USS Titan منتقل شد. بکت مارینر (Tawny Newsome) ، که به عنوان دختر خوب کاپیتان Cerritos (Dawnn Lewis) شناخته می شود ، موافقت کرد که با مادرش برای دور زدن برخی از خط مشی فدراسیون همکاری کند. سام رادرفورد (یوجین کوردرو) بعد از اینکه ایمپلنت سایبرنتیک خود را پاره کردند ، حافظه خود را در Cerritos به تازگی از دست داده است ، و بهترین دوستش D'Vana Tendi (Noël Wells) مصمم است که آنها را دوباره با هم دوست کند.

  اگر تا به حال چیزی را در تلویزیون تماشا کرده اید ، تنها سبک ترین اسپویل است که نشان می دهد که برنامه در چند قسمت اول به طور اساسی به وضعیت اول فصل برمی گردد ، در حالی که بویملر و بقیه در آن دوباره به هم پیوستند. Cerritos به عنوان نشان های قرار داده شده اما نحوه رسیدن نمایش به آنجا سرگرم کننده و خارج از میدان چپ است ، و چشم انداز زندگی در Titan تحت Riker که ما به دست می آوریم به دلیل این است که Jonathan Frakes به طور سرگرم کننده به نقش شناخته شده خود باز می گردد ، بسیار شگفت انگیز است. عرشه های پایین در برخی از داستانهای سریالی که در پنج قسمت به داوران ارائه شده است ، دچار مشکل می شود ، اما مانند فیلمهای Trek دهه 90 که از آن تقلید می کند ، بیشترین داستان را در خانه دارد که داستانهای هیولایی هفته را با شخصیت محور بیان می کند.

  و فصل دوم نمایش از داشتن شخصیت های دوست داشتنی و دوست داشتنی بسیار سود می برد. همانطور که نمایش سریع و شوخی است ، هیچ کس در بازیگران اصلی فقط به عنوان یک مشت زن وجود ندارد. فصل اول عرشه های پایینی به دلیل زمان خالق مایک مک ماهان به عنوان نویسنده در آن نمایش ، مقایسه های زیادی با ریک و مورتی انجام داد ، اما هیچ یک از بدبینی ها و نیهیلیسم های R & M در عرشه های پایین نفوذ نکرده اند و این باعث می شود آنها کاملاً متفاوت باشند. به وقتی مارینر بویلر را همزمان از دست می دهد و سعی می کند به نظر برسد که او به بویلر اهمیت نمی دهد ، یا وقتی تندی از این که رادرفورد با یک شانس دوم دوست نمی شود نگران است ، این ضربات احساسی واقعاً کار می کند. (قطعه مورد علاقه من در فصل جاری رابطه پیچیده تندی با میراث Orion او را بررسی می کند.)

  تبلیغات

  اما نکته اینجاست: من فقط می توانم این نمایش را به عنوان یک طرفدار پیشتازان فضا مرور کنم ، و این برنامه به وضوح نوشته شده است به طور خاص برای من هرچقدر هم که فکر می کنم سرگرم کننده است ، و به همان اندازه که از این دنیا و این شخصیت ها لذت می برم ، سخت است تصور کنم که برای کسی که سابقه ای در Star Trek ندارد یا بیننده معمولی نسل بعدی که هرگز بارگیری نکرده است ، به همان اندازه موفق خواهد شد. صفحه Memory Alpha. فصل دوم علاقه ای به تغییر این موضوع ندارد و هر کدام از این قسمت ها بر اساس طرح از قسمت قبلی Trek به گونه ای است که به طرفداران پاداش می دهد و دیگران را مجازات می کند. اگر بدانید گری میچل کیست یا اگر علاقه زیادی به نسخه اولیه انرژی زا Ferengi دارید ، یا اگر در مورد آن قسمت که در آن مرد سعی می کند اطلاع دارید ، بیشترین بهره را از این قسمت ها خواهید برد. به داده های خود به مجموعه اشیاء کمیاب اضافه کنید ("او همیشه سعی می کند داده ها را جمع آوری کند ،" زمزمه می کند. " و حتی طرفدارانی که فقط می خواهند Trek روزهای اخیر زمینه جدیدی را پیدا کنند ، ممکن است از بازیافت و استفاده بی پایان برنامه ناامید شوند.

  هر چند این من نیستم. عرشه های پایینی هنوز دقیقاً همان چیزی را که از Star Trek می خواهم به من می دهد: سرگرمی اپیزودیک جایی که بافت جهان/فدراسیون/جهان/واقعیتی که ما می شناسیم تقریباً هرگز در خطر فانی نیست. عرشه های پایینی هرگز از من نمی خواهند احساساتی را که در مورد شخصیت های تک نویسی و تروپایی که به تازگی با آنها آشنا شده ام احساس کنم ، احساس کنم و برای افراد اسرارآمیز با گذشته های مشکل دار و وفاداری های ناشناخته بسیار شاد کننده است.

  توصیف زندگی در تایتان ، بوملر با خستگی توضیح می دهد که "این مجموعه ای از شخصیت های پیچیده بود که در نبردهای سریالی به راه افتاده بودند ، که همیشه با پیچ و خم های مهیبی به پایان می رسید که باعث شد من اصول اساسی واقعیت خود را زیر سوال ببرم." من هم از این موضوع خسته شده ام ، رفیق.

  فصل دوم سریال Star Trek: Lower decks امروز در Paramount+پخش می شود. قسمت های جدید هر پنجشنبه تا 14 اکتبر پخش می شود.

  لیست تصویر توسط Paramount+

خبرهای دیگر از بازی