خبر

 • تک بورد - Star Trek Day 55 سال را با Picard ، تریلرهای Prodigy و موارد دیگر جشن می گیرد

  Star Trek Day 55 سال را با Picard ، تریلرهای Prodigy و موارد دیگر جشن می گیرد
  11 روز و 8 ساعت قبل

  ویل ویتون و میکا برتون به طور مشترک میزبان رویداد پخش زنده در لس آنجلس بودند. تلویزیون ، باعث لذت نسل جدید طرفداران می شود. پارامونت+ این مناسبت را با Star Trek Day 2021 جشن گرفت ، یک رویداد پخش مستقیم که در مرکز فرهنگی Skirball در لس آنجلس برگزار شد (و برای آیندگان ضبط شد).

  پارامونت+ 55 سالگرد پیاده روی را در Star Trek Day 2021 جشن گرفت ، رویدادی که به صورت زنده در مرکز فرهنگی Skirball در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، در 8 سپتامبر 2021 برگزار شد. پیاده روی: نسل بعدی) و بازیگر میکا برتون (دختر لوار برتون) ، در این رویداد یک ارکستر زنده و پنل های پشت سر هم با اعضای بازیگران و خلاقان نسل جدید برنامه های تلویزیونی Star Trek: Star Trek: Discovery ، پیشتازان فضا: پیکارد ، پیشتازان فضا: دنیای جدید عجیب و غریب و ستاره پیشتازان فضا. این رویدادها با "لحظات میراثی" با حضور بازیگران برجسته گذشته مانند جورج تاکی (Hikaru Sulu ، TOS) ، Cirroc Lofton (Jake Sisco ، Star Trek: Deep Space Nine) ، Anthony Montgomery (Ensign Travis Mayweather ، Star Trek: Enterprise) همراه بود. ) ، و گرت وانگ (Ensign Harry Kim ، Star Trek: Voyager).

  این رویداد همچنین راه اندازی یک ماه کمپین "Boldly Go" به افتخار جین روددنبری ، خالق Star Trek است. از طرفداران سراسر جهان دعوت می شود تا عکس ها و فیلم هایی را در مورد امیدهای خود در 100 سال آینده ارسال کنند. بنیاد روددنبری با شرکای کمپین خود همکاری خواهد کرد تا آثار ارسالی را در قالب یک اثر هنری ترکیب کند که در نهایت به حراج گذاشته می شود ، و درآمد حاصل از آن به سازمان های غیرانتفاعی مختلف کمک می کند. این اثر هنری همچنین بر روی شبکه ماهواره هایی که قرار است در سال 2022 به فضا پرتاب شود-"اولین نوع هنری در نوع خود بر اساس فضا".

  خدمه بی پروا em راهپیمایی ستاره ای: مجموعه اصلی /em که در سپتامبر 1966 شروع به کار کرد و یک امپراتوری رسانه ای را راه اندازی کرد. Enlarge/The intrepid crew of Star Trek: مجموعه اصلی ، که در سپتامبر 1966 به نمایش درآمد و امپراتوری رسانه ای را راه اندازی کرد. YouTube/Paramount+

  همانطور که Rod Roddenberry ، پسر Gene Roddenberry ، به Deadline Hollywood گفت:

  این کمپین در مورد ایجاد امید و ایجاد فرصتی برای مشارکت مردم در ساختن آینده ای بهتر است. ما می خواهیم از طرفداران بخاطر نقش آنها در حفظ ارتباط میراث Star Trek و پدرم قدردانی کرده و از آنها تشکر کنیم. و ما می خواهیم به خود یادآوری کنیم که می توانیم تغییری ایجاد کنیم ، که با هم می توانیم اطمینان حاصل کنیم که ارزشهایی که به Star Trek دامن می زنند - تنوع ، شمول و پیشرفت - شایسته و دست یافتنی هستند. پدرم ایده ترکیب خیرخواهی و مشارکت هواداران را در تأثیر واقعی جهان بسیار دوست داشت.

  و البته ، این پنل ها فرصت مناسبی را برای اولین بار برای معرفی تعداد زیادی تیزر ، تریلر و سایر قطعات جدید برای پخش حق پخش تلویزیونی Star Trek.

  تریلر فصل دوم Picard ، که قرار است فوریه آینده در Paramount+منتشر شود.

  تریلر رسمی Star Trek: Picard S2

  فصل دوم Picard تا ماه فوریه آینده در Paramount+ منتشر نمی شود ، اما یک تیزر جذاب در ماه ژوئن منتشر شد و اولین نگاه ما به بازگشت Q (جان دو لانسی) ، موجودی فوق العاده با قدرت در طول زمان ، فضا و قوانین است. از فیزیک ، و خود واقعیت. سپس Q وارد می شود و اظهار می دارد که پیکارد "کمی قدیمی تر از آنچه تصور می شود" به نظر می رسد (مانند خود Q). تیزر مختصر بود ، اما واضح بود که Q کاری در جدول زمانی انجام داده است. ما تمام تغییرات ایجاد شده در نتیجه را مشاهده کردیم. النور و رافی را دیدیم که برای نجات جان خود می گریزند ، سوجی لباس سفید پوشیده و بسیار VIP به نظر می رسید ، ریوس با لباس جدید فدراسیون جدید با نشانهای جدید و اگنس جوراتی با لباس غیرنظامی. از همه شوکه کننده تر: هفت نفر از آنها در آپارتمانی ناآشنا بیدار می شوند تا بفهمند که بورگ کاشته شده است. شیطنت دستکاری Q باعث ایجاد یک واقعیت متناوب شده است که در آن زمین در قرن 24 اساساً یک دولت تمامیت خواه است. پیکارد و خدمه La Sirena به قرن 21 برمی گردند تا اوضاع را دوباره درست کنند. بله ، این ملکه بورگ (آنی ورشینگ) ظاهر شومی دارد. ما همچنین می توانیم انتظار داشته باشیم که کمی شوخ طبعی باعث روشن شدن درام و مخاطرات بالای کیهانی شود - به Seven of Nine (Jeri Ryan) که با ماشین پلیس دزدیده رانندگی می کند ، نگاه کنید ، انگار او در حال بازسازی صحنه تعقیب و گریز ماشین معروف فرانسه است. این کمی شبیه تلاقی بین Star Trek: The Voyage Home و Back to the Future II است.

  فصل دوم Picard قرار است برای اولین بار در Paramount+ در فوریه 2022 پخش شود. استوارت در هنگام حضور در پنل خود اعلام کرد که نمایش در حال حاضر برای فصل سوم تمدید شده است.

  تریلر رسمی Star Trek: Prodigy.

  تریلر Star Trek: Prodigy

  ما طرفداران بزرگ سریال متحرک Star Trek هستیم: عرشه های پایینی (یکی از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه ما در سال 2020 بود) ، بنابراین ما اولین تیزر یک سری انیمیشن جدید دیگر ، Star Trek: Prodigy ، که در طول پنل Star Trek Universe در Comic-Con@Home 2021 در سال 2021 برای اولین بار به نمایش درآمد ، ما را شیفته خود کرد. جولای. Prodigy یک جانور بسیار متفاوت از Lower Decks خواهد بود ، زیرا مخاطبان جوان تری را هدف گرفته است. این فیلم در سال 2383 تنظیم می شود و پس از وقایع Star Trek: Voyager اتفاق می افتد.

  همانطور که در اولین تیزر نشان داده شد ، نمایش از نظر لحن و سبک بصری با Lower Deck متفاوت است. به طور خاص ، این انیمیشن توسط کامپیوتر تولید می شود و دارای سبک سینمایی بیشتری است. تهیه کننده الکس کورتزمن این ظاهر را به مجموعه انیمیشن علمی تخیلی انیمیشن عشق ، مرگ و روبات ها که توسط Netflix نامزد شده است ، و همچنین Ninjago و Trollhunters تشبیه کرد ، دو مورد آخر که هر دو توسط کوین و دان هاگمن ، سازندگان Prodigy نوشته شده اند. (راد رودنبری همچنین یکی از اعضای تیم نویسندگی است.)

  این داستان شامل "خدمه گوناگون بیگانگان جوان در دلتا کوادرانت" است که با USS Protostar ، یک کشتی متروکه Starfleet ، برخورد می کنند و تصمیم می گیرند کشتی مناسب برای رساندن آنها به ربع آلفا. کیت مالگرو به عنوان ناخدا کاترین جانوی باز می گردد - یا بهتر بگویم ، او به عنوان هولوگرام آموزش اضطراری کشتی ظاهر می شود ، که باید به خدمه نحوه حرکت در کشتی را در وسعت فضا آموزش دهد. از همان ابتدا ، کورتزمن وعده داد که تنها به دلایل خاص "شخصیت های قدیمی" را باز می گرداند. ظاهراً Janeway Mulgrew معیارهای او را برآورده کرده است. همینطور بیلی کمپبل ، که دوباره نقش خود را به عنوان کاپیتان سرکش حمل و نقل تادیوم اوکونا از Star Trek: The Next Generation بازی می کند. امید زیادی "؛ آنگوس ایمری در نقش صفر ، یک شکل زندگی غیر جسمانی و مبتنی بر انرژی به نام مدوسان. الا پورنل در نقش گوین ، Vaunt N'Akat که در یک سیاره معدن بزرگ شده است. جیسون مانتزوکاس در نقش یانکوم پوگ ، تلاریتی که دوست دارد نقش مدافع شیطان را بازی کند. Rylee Alazraqui در نقش Rok-Tahk ، یک حیوان دوستدار هشت ساله ؛ دی بردلی بیکر به عنوان یک حباب فنا ناپذیر به نام مورف که از چیدن قطعات کشتی لذت می برد. جان نوبل در نقش پدر مستبد گوین ، Diviner ؛ و جیمی سیمپسون در نقش دردنوک ، مجری رباتیک که برای Diviner کار می کند.

  فصل اول Star Trek: Prodigy در 28 اکتبر 2021 در Paramount+نمایش داده می شود و پس از پخش هر ده قسمت ، آنها پخش می شوند. سپس روی Nickelodeon پخش شود. فصل دوم همزمان با فصل 1 تولید شد و انتظار می رود پس از پخش هر ده قسمت S1 در Nickelodeon پخش شود.

  تریلر میانه فصل Star Trek: Lower Decks.

  تریلر نیمه فصل Star Trek: Lower Decks

  در مورد Lower عرشه ، ما همچنین یک تریلر اواسط فصل برای فصل دوم آن نمایش دریافت کردیم. اندرو کانینگهام ، خبرنگار ارشد فناوری Ars ماه گذشته ، نیمه اول S2 را مرور کرد و گفت که این سریال "هنوز دقیقاً همان چیزی را که از Star Trek می خواهم به من می دهد: سرگرمی های اپیزودیک که در آن ساختار جهان/فدراسیون/جهان/وجود دارد. واقعیتی که ما می دانیم تقریباً هرگز در خطر فانی نیست. " وی افزود: "عرشه های پایینی هرگز از من نمی خواهند احساساتی را که در مورد شخصیت های تک نوازی و تروپایی که به تازگی ملاقات کرده ام احساس نمی کنم ، احساس کنم ، و برای افراد اسرارآمیز با گذشته های مشکل دار و وفاداری های ناشناخته بسیار شاد کننده است."

  تبلیغات

  بله ، این خلاصه ای است که ما بیشتر در سریال دوست داریم. و به نظر می رسد که ما در نیم فصل دوم بیشتر شبیه به هم خواهیم شد ، از جمله ظاهر یک مکعب بورگ ، با یک بورگ که جمله معروف "شما جذب خواهید شد" را کامل می کند. فصل دوم Star Trek: Lower Decks در حال حاضر در Paramount+پخش می شود.

  با بازیگران Star Trek: Strange New Worlds آشنا شوید.

  تیزر Star Trek: Strange New Worlds

  یکی از نکات برجسته Star Trek: فصل دوم Discovery ظاهر شخصیت های کلاسیک TOS بود ، کاپیتان کریستوفر پایک (Anson Mount) ، شماره یک (ربکا رومیان) و اسپاک (اتان پک). بازیگران نقش های جدید خود را در مجموعه جدید spinoff Star Trek: Strange New Worlds ، ساخته شده توسط کورتزمن ، آکیوا گلدزمن و جنی لومت ، دوباره بازی خواهند کرد. این یک پیش درآمد برای TOS است ، زیرا پایک و خدمه اش در USS Enterprise در کهکشان حرکت می کنند و جهان جدیدی را در طول مسیر کاوش می کنند.

  در حالی که در طول روز پیاده روی تیزری رسمی دریافت نکردیم ، فیلم فوق همه اعضای اصلی بازیگران را معرفی می کند. Babs Olusanmokun علاوه بر Mount ، Romijn و Peck ، نقش دکتر M'Beng را بازی می کند. کریستینا چونگ نقش La'An Noonien-Singh را بازی می کند. سلیا رز گودینگ کفش های نیشل نیکول را به عنوان Cadet Nyota Uhura پر می کند. جس بوش نقش پرستار کریستین چپل را بازی می کند. ملیسا نوایی نقش ستوان اریکا اورتگاس را بازی می کند. و بروس اوراک نقش اینار به نام همر را بازی می کند.

  Star Trek: Strange New Worlds در Paramount+ در سال 2022 آغاز شد.

  در مورد Discovery ، هیچ تیزر جدیدی دریافت نکردیم - جدا از یک کلیپ کوتاه که توسط Sonequa Martin-Green مجازی معرفی شد-برای فصل چهارم آینده ، اما ما تاریخ اعلام اولین نمایش را دریافت کردیم: 18 نوامبر 2021. در پایان فصل S3 ، سیارات شروع به پیوستن مجدد به فدراسیون کردند و Discovery راه افتاد برای آوردن دیلیتیوم از سحابی به سیاره هایی که توسط سوختگی قطع شده اند ، احتمالاً حرکت تار را به عقب بازگردانده و مجدداً سفر بین جهان های دور را امکان پذیر می کند.

  از S4 چه انتظاری داریم؟ طبق توصیف (عمداً مبهم) ، فصل "کاپیتان برنهام و خدمه USS Discovery را تهدید می کند که برخلاف هر چیزی که تا به حال با آن روبرو شده اند ، روبرو هستند. در شرایطی که فدراسیون و غیر فدراسیون هم احساس تأثیر می کنند ، آنها باید با ناشناخته ها مقابله کنند. با هم کار کنید تا آینده ای امیدوارکننده برای همه تضمین شود. "

  یک رابطه خانوادگی

  پیشتازان فضا همیشه یکی از پرشورترین و وفادارترین طرفداران علمی تخیلی را داشته است و طرفداران زیادی را به طرفداران ارائه می دهد جامعه جهانی که با آن عشق خود (و گله مندی های گاه به گاه) را به اشتراک بگذارند و در مورد جزئیات ریز با هم صحبت کنند. چیزی که کمتر درباره آن صحبت می شود ، جامعه تنگاتنگی است که طی دهه ها در اطراف اعضای بازیگران فیلم ها و سریال های تلویزیونی مختلف رشد کرده است. این احساس اجتماع به راحتی در هنگام حضور در فرش قرمز قبل از مراسم رسمی ، که شامل نویسندگان و اعضای بازیگران TOS ، The Next Generation ، Voyager ، Deep Space Nine ، Enterprise ، Picard ، Discovery ، Lower Deck ، Strange New Worlds و اعجوبه همه می خندند و با هم قاطی می کنند انگار که این یک گردهمایی بزرگ چند کلاسی بوده است. آغوش گرم خرس ویلسون کروز از دیسکاوری (با نام مستعار دکتر هیو کالبر) با مهربانی همبازیان جوان کمی عصبی خود را در بلو فراریو (آدیرا) و یان الکساندر (خاکستری) در اولین تجربه خود در فرش قرمز نگه داشت و گهگاه رسانه های مونتاژ را ترجیح می داد. "ضمایر. و وقتی برادران هادیمن پروجی با اعضای گروه بازیگران بیکر و گری عکس گرفتند ، آنتونی مونتگومری از شرکت Enterprise با استقبال گرم و مشتاقانه ای به خانواده خوش آمد گفت!

  فهرست بندی تصویر توسط Paramount+

خبرهای دیگر از بازی