techbord.com Star Citizen تا 23 سپتامبر رایگان است

Star Citizen طی چند سال گذشته به دلیل چرخه رشد کند و کشتی های بیش از حد ، مورد انتقادات زیادی قرار گرفته است. با این وجود ، علی رغم منفی بودن ، سازندگان بازی همچنان به پیشروی خود ادامه می دهند و سرانجام Star Citizen شروع به شکل گیری می کند.

Roberts Space Industries (RSI ، تیم پشتیبان بازی) ویژگی ها و مکانیک های جدید را با سرعتی بسیار سریعتر از گذشته منتشر می کند.

متأسفانه ، دسترسی به بازی و تجربه محتوای جدید وجود ندارد دقیقاً راحت نیست - برخلاف اکثر عناوین دیگر ، شما کپی بازی را خریداری نمی کنید. در عوض ، شما یک کشتی خریداری می کنید که به شما امکان دسترسی به آن را می دهد. با این حال ، تا 23 سپتامبر می توانید بازی را با قیمت کم و کم 0 دلار امتحان کنید.

برای جشن گرفتن آخرین Ship Showdown - یک رویداد محلی که در آن بازیکنان Star Citizen به طور کلی به آنها رای می دهند کشتی های مورد علاقه - RSI به هر کسی اجازه می دهد تا با استفاده از یکی از 16 کشتی برتر وارد بازی شود.

https: / /techbord.com Star Citizen تا 23 سپتامبر رایگان است

برای این کار ، اگر قبلاً یک حساب RSI ندارید ، کافیست یک حساب RSI ایجاد کنید و کد پرواز رایگان را وارد کنید "showdown2950 " در این صفحه. سپس ، می توانید سرویس گیرنده بازی را بارگیری کرده و بازی را شروع کنید.

اگر در نهایت از وقت خود با Star Citizen لذت می برید ، می توانید یک بسته شروع کننده کشتی را برای مدت زمان رویداد Ship Showdown با تخفیف گیر بیاورید.

گیم پلی Star Citizen در حال حاضر هنوز محدود است ، اما باید محتوای کافی در آنجا باشد تا شما را برای مدتی مشغول نگه دارد. می توانید در ایستگاه های فضایی فرود بیایید و اول شخص آنها را جستجو کنید ، کمی تجارت یا شکار فضل انجام دهید ، یا در جنگ های سگ های چند خدمه با خلبانان دیگر شریک شوید.

Star Citizen تا 23 سپتامبر رایگان است
gaming/star-citizen-تا-23-سپتامبر-رایگان.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.