خبر

 • تک بورد - Stalker 2 Developer Diary تیمی را نشان می دهد که با جزئیات تا دندان وسواس دارند

  Stalker 2 Developer Diary تیمی را نشان می دهد که با جزئیات تا دندان وسواس دارند
  چند ثانیه قبل

  بسیار پیش بینی شده: در جشن 14 سالگی بازی اصلی Stalker ، استودیوی GSC Game World دفترچه خاطرات توسعه دهنده ای را منتشر کرد تا پیشرفت فعلی خود را با دنباله Stalker 2 نشان دهد. این بازی در سال جاری پخش می شود اما هنوز نسخه خاصی به دست نیاورده است تاریخ یا پنجره راه اندازی.

  پس از دو لغو و یک وقفه شش ساله ، GSC Game World به خوبی می داند که طرفداران برای بازی در Stalker 2 مضطرب می شوند. بنابراین استودیو فکر می کرد جمعه روز خوبی برای به روزرسانی بازیکنان در مورد روند بازی است. این ویدئو (در بالا) مدل های شخصیت ، سلاح ها و دندان ها را تحریک می کند. دندان؟ آره. دندان ها.

  اول از همه ، مدل ها شگفت انگیز به نظر می رسند. توجه به جزئیات فوق العاده است. کوله پشتی ها نشانگرها و ساییدگی ها را نشان می دهد ، لباس ها قدیمی به نظر می رسد و نخ های ولگرد بیرون و اینجا بیرون زده اند و بافت ها نزدیک به واقع گرایانه هستند. زک بوچاروف از شرکت GSC با وجود چقدر عالی به نظر می رسد ، آنها هنوز هم "کاری در دست انجام" هستند. اگر این جزئیات ناتمام باشد ، دشوار است تصور کنید که توسعه دهندگان با آنها چه کار می کنند .

  https://techbord.com Stalker 2 Developer Diary تیمی را نشان می دهد که با جزئیات تا دندان وسواس دارد

  به همین ترتیب ، سلاح ها نیز به همان جزئیات هستند. این اسلحه های بکر مستقیم از کارخانه نیستند. فلز زنگ زدگی و حفره ، چوب لکه های فرسودگی و محو شدن را نشان می دهد و بعضی از آنها دارای تعمیرات هیئت منصفه هستند که با نوار چسب ساخته شده است. همچنین جزئیات پیچیده متنوعی در بافت اسلحه وجود دارد. به عنوان مثال ، تفنگ ساچمه ای دارای یک حکاکی تزئین شده در محل اتصال صحنه شکار اردک است (در زیر).

  این بازی دارای بیش از 30 سلاح مختلف خواهد بود. اسلحه گرم مدولار است ، بنابراین پیوست های مختلفی مانند پرتاب نارنجک ، مناظر لیزری و چراغ قوه را می توان در مدل های پایه قرار داد. بوچاروف تا آنجا پیش نرفته است که گفته می شود سلاح ها توسط بازیکن قابل تغییر هستند ، اما این فرض غیر منطقی نخواهد بود.

  https://techbord.com Stalker 2 Developer Diary تیمی را نشان می دهد که با جزئیات تا دندان وسواس دارند

  اکنون ، این مورد در مورد دندان چیست؟ ظاهراً این تیم آنقدر با کوچکترین جزئیات وسواس دارد که آنها یک ابزار منحصر به فرد "دندان" ایجاد کردند

  "ما خیلی کار کردیم تا جهان را با مقدار مناسبی از جزئیات به یادماندنی پر کنیم. "توضیح داد بوچاروف. "و گاهی اوقات ما را به قلمروهایی کاملاً غیرمنتظره می کشاند. به معنای واقعی کلمه ، هر انسانی در استاکر 2 لبخندی منحصر به فرد دارد. "

   https://techbord.com Stalker 2 Developer Diary تیمی را نشان می دهد که با جزئیات تا دندان وسواس دارند

  ابزار دندان به طراحان شخصیت اجازه می دهد دندان ها را بردارند. ، آنها را کج کرده یا تاج دندان را جایگزین آنها کنید. همانطور که در زندگی واقعی ، هیچ دو نفر الگوی دندانی یکسان ندارند ، و نه در Stalker 2. بازیکنان هنگام پرواز گلوله ها توجه زیادی به این جزئیات نخواهند کرد. هنوز هم ، این توجه وسواسی به جزئیات نشان می دهد که تیم چگونه به تماشای بازی از لحاظ گرافیکی تماشایی اختصاص داده است. آخرین موردی که ما شنیدیم ، Stalker 2 امسال به عنوان انحصاری Xbox Series X | S و رایانه های شخصی منتشر می شود. با این حال ، احتمالا فقط یک زمان انحصاری خواهد بود زیرا GSC تلاش زیادی برای ایجاد یک موتور بازی جدید چند پلتفرم صرف کرده است ، می خواهم ببینم به هدر می رود. اگر منتظر بوده اید ، در آنجا آویزان شوید. نباید بیش از حد طولانی شود.

خبرهای دیگر از بازی