techbord.com SSD Xbox Series X آنقدر سریع است که صفحه های بارگذاری The Witcher 3 را می شکند

قدرت نسل بعدی: در بیشتر موارد ، بازی های نسل کنونی در کنسول های نسل بعدی احتمالاً یک تجربه کاملاً مثبت خواهد بود. بازیکنان از زمان بارگذاری سریعتر و فریم های بالاتر لذت می برند ، به شرطی که محدودیت های موتور تداخل نداشته باشد. با این حال ، در برخی موارد ، دستگاه های نسل بعدی ممکن است برای بازی های نسل فعلی کمی سریع باشند - ظاهرا ، The Witcher 3 یکی از نمونه های شگفت آور این موضوع است.

همانطور که توسط حساب کاربری توییتر XboxNews کشف شده است ، Witcher 3 در Xbox Series X بسیار عالی اجرا می شود: در واقع آنقدر عالی است که صفحه های بارگیری ، حداقل برای مسافرت سریع ، به معنای واقعی کلمه وجود ندارند.

همانطور که در ویدیوی زیر در توییتر مشاهده می کنید ، هنگامی که بازیکن سعی می کند به Woesong Bridge سفر کند ، بازی آنقدر سریع بارگیری می شود که در واقع تصاویر از بین می روند ، و دوربین بازیکن در لحظه در زمین گیر می کند. این بازی با کوتاه مدت خود را برطرف می کند ، اما هنوز گواهی سرگرم کننده ای برای قدرت سخت افزار نسل بعدی است.

در # Xbox Series X ، حتی بدون بهینه سازی ، سفر سریع در The Witcher 3 سریع. pic.twitter.com/mc4vEBjVd6

- Xbox News (_XboxNews) 2 نوامبر 2020

بدیهی است که این مشکلات در رایانه های شخصی وجود ندارد ، زیرا The Witcher 3 از ابتدا برای آن سیستم عامل بهینه شده است. به نظر می رسد این مسئله فقط وقتی بوجود می آید که شما نسخه کپی شده ای از بازی مانند کپی Xbox One یا PS4 را بردارید و آن را در کنسول جدیدتر در درایو دیسک قرار دهید.

این صفحه بارگیری جزئی oddity مطمئناً برای اکثر مردم مشکل بزرگی نخواهد بود ، خصوصاً با توجه به اینکه CD Projekt Red از قبل قصد دارد نسخه بعدی بهینه شده The Witcher 3 را برای سال آینده منتشر کند. با رسیدن این مورد ، انتظار می رود The Witcher 3 از بروزرسانی های اساسی مانند ردیابی اشعه برخوردار شود ، بنابراین برای اعلامیه های بیشتر در آن قسمت با ما همراه باشید. در اطراف وب.

SSD Xbox Series X آنقدر سریع است که صفحه های بارگذاری The Witcher 3 را می شکند
gaming/ssd-xbox-series-x-آنقدر-سریع-است-که-صفحه-های-بارگذاری-the.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Verizon دسترسی 5G را به مشتریان پیش پرداخت با شروع از 75 دلار در ماه آغاز می کند
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.