خبر

 • تک بورد - SSD استاندارد شما ممکن است به عنوان یک حافظه ذخیره سازی Xbox کار کند

  SSD استاندارد شما ممکن است به عنوان یک حافظه ذخیره سازی Xbox کار کند
  9 روز و 7 ساعت قبل

  درایوهای PCIe 4.0 مناسب می تواند راه حل ارزان تری برای کارت گران قیمت Seagate ارائه دهد.
  با توجه به تجربیات یکی از مدیران ، دارندگان Xbox Series X یا S که به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارند ، اگر SSD اضافی داشته باشند ، خوش شانس خواهند بود.

  با نوشتن مقاله ای گام به گام در سایت اشتراک گذاری ویدیوی چینی Bilibili ، یک کاربر متوجه شده است که به طور بالقوه می توان از هر SSD استاندارد در Xbox Series X و S با استفاده از یک آداپتور برای تبدیل حافظه درایو استفاده کرد. رابط.

  مدرس از طریق یک ویدئوی قطعی متوجه شد که Xbox Series S از دو پورت PCIe 4.0 برای نگهداری SSD NVMe و توسعه خارجی خود استفاده می کند و مهمتر اینکه کارت توسعه خارجی کنسول از پروتکل CFExpress استفاده می کند ، که از رابط NVMe نیز استفاده می کند. (سایتهای اشتراک گذاری ویدئو آسیایی مانند Bilibili عموماً مانند یوتیوب کار می کنند ، به جز اینکه کاربران می توانند مطالبی به سبک وبلاگ و همچنین فیلم ارسال کنند ، بنابراین آموزش).

  یک راه حل بسیار آسان ... اگر کار کند

  در مورد حالت های نظری ، این یکی به دلیل نحوه کار سخت افزار Xbox بسیار ساده است. از آنجا که کارت توسعه کنسول-افزونه گران قیمت و اختصاصی Seagate که به عنوان تنها راه حل ذخیره سازی خارجی قابل استفاده برای آخرین پلتفرم های Xbox مشخص شده است-از یک رابط ذخیره سازی جداگانه استفاده می کند ، مدرس بر این باور بود که هر SSD استاندارد سازگار با PCIe 4.0 را می توان به CFExpress تبدیل کرد. ، در نتیجه سخت افزار Xbox را گول می زند و فکر می کند که کارت Seagate را اجرا می کند.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  اولین کارت حافظه ذخیره سازی سری Xbox S/X 1TB 220 دلار هزینه دارد

  مسلح به این دانش ، modder از آداپتور PCIe-4.0-to-CFExpress برای اتصال SSD ارزان تر و استاندارد CH SN530 m.2 2230 (همان حافظه داخلی مورد استفاده در سری X و S) به شکاف توسعه سری S با سخت افزار استفاده کرد. مانند کارت حافظه DIY dongle-y بیرون می آید-نیازی به جداسازی نامرتب نیست. این تصور جواب داد ، زیرا Xbox SSD را به عنوان "کارت توسعه ذخیره سازی" تشخیص داد و بیش از 800 گیگابایت اضافه کرد.

  چند نکته در این داستان: ابتدا ، مدیر تاکید کرد که راه حل فقط آزمایش شده است با SSD CH SN530 m.2 2230 SSD به عنوان حافظه داخلی در Xbox های جدید استفاده می شود. دوم ، مدرس نوشت که یک مدرس دیگر با استفاده از کارت CFexpress Type B PCIe 3.0 که برای دوربین ها استفاده می شود ، این ترفند را امتحان کرده است و به عنوان سازگار شناخته نمی شود. اگر این روش برای دور زدن کارت Seagate با سایر SSD ها قابل اجرا باشد ، به نظر می رسد که PCIe 4.0 الزامی است.

  خواندن بیشتر

  گزارش: افزایش ذخیره سازی PS5 تا تابستان

  مایکروسافت در دسترس خواهد بود. می تواند یک بروزرسانی سیستم عامل را برای بستن سوراخ بیرون بیاورد و این هک مفروض را باطل کند. سونی در طول سالها اقدام مشابهی را برای متوقف کردن تلاشهای انجمن Vita modding برای بازکردن سخت افزار انجام داده است. به زودی باز می شود و به بازیکنان اجازه می دهد از درایوهای PCIe 4.0 m.2 خود استفاده کنند.

خبرهای دیگر از بازی