خبر

 • تک بورد - Square Enix فروش Final Fantasy XIV را به دلیل ازدحام شدید سرور به حالت تعلیق درآورد

  Square Enix فروش Final Fantasy XIV را به دلیل ازدحام شدید سرور به حالت تعلیق درآورد


  1 ماه قبل

  Square Enix فروش و تحویل Final Fantasy XIV Starter Edition و Complete Edition را به دلیل موفقیت چشمگیر بسته الحاقی Endwalker که اخیراً راه اندازی شده، متوقف کرده است.

  Naoki Yoshida، تهیه‌کننده و کارگردان بازی، گفت که بازیکنان هنوز در هنگام ورود به بازی تقریباً دو هفته پس از شروع دسترسی زودهنگام، ازدحام قابل‌توجهی را تجربه می‌کنند. زمان انتظار بسیار طولانی "به دلیل تمرکز متراکم ساعت های بازی است که بسیار بیشتر از ظرفیت سرور ما است، به خصوص در زمان های اوج مصرف."

  در پاسخ، Square Enix تصمیم گرفته است به طور موقت فروش بازی را متوقف کند. چند روز آینده علاوه بر این، آنها همچنین ثبت‌نام‌های جدید را برای نسخه آزمایشی رایگان به حالت تعلیق درآورده‌اند و همه تبلیغات جدید را به حالت تعلیق در می‌آورند.

  یوشیدا گفت بسته‌های توسعه‌دهنده و نسخه‌های دیجیتالی نسخه کلکسیونی به‌روزرسانی‌ها برای بازیکنان موجود همچنان در دسترس خواهند بود و به آنها امکان می‌دهد تا به عنوان ارتقاء دهند. مورد نیاز است.

  آنچه در کل وضعیت ناامید کننده است، این واقعیت است که Square Enix ماه گذشته (قبل از دوره دسترسی اولیه) هشدار داد که ازدحام شدید سرور می تواند یک مشکل باشد. این شرکت بازی های ویدیویی سرورها را قبل از انتشار Endwalker بهینه کرد تا محدودیت های ورود را افزایش دهد، اما گفت کمبود مداوم نیمه هادی ها مانع از انجام کارهای بیشتر آنها می شود.

  اگر این به معنای واقعی کلمه هر بار که این اتفاق نمی افتاد، این بهانه دلپذیرتر بود. بازی بزرگ راه اندازی شد با این وجود، Square Enix قصد دارد تا پایان ژانویه 2022 اطلاعات بیشتری در مورد نقشه راه ارتقای سرور خود ارائه دهد.

  Square Enix اخیراً هفت روز زمان بازی اضافی را برای همه بازیکنان اعطا کرده است و به زودی یک بازی اضافی را ارائه خواهد کرد. 14 روز برای کمک به جبران مشکلات.


  تگ ها:

  enix , فروش , final , fantasy , دلیل , ازدحام , شدید , سرور , حالت , تعلیق , درآورد


  v 14
خبرهای دیگر از بازی