Square Enix با معرفی بازی NFT Symbiogenesis طرفداران Parasite Eve را ناامید کرد.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) مطمئناً علاقه‌ای را که در ابتدای سال داشتند را به خود جلب نمی‌کنند، زیرا شرکت‌هایی مانند یوبی‌سافت پس از اینکه در ابتدا آن را با ذوق و شوق پذیرفتند، از این منطقه دور شدند. اما بازار رو به زوال، اسکوئر انیکس را از اعلام یک «فرانچایز جدید» که حول محور NFT می چرخد، متوقف نکرده است، که باعث آزار مردمی شد که منتظر احیای فیلم کلاسیک ترسناک Parasite Eve هستند.

کاهش علاقه NFT برنامه‌های Square Enix برای Symbiogenesis را متوقف نکرده است. این یک بازی مبتنی بر مرورگر برای رایانه شخصی و موبایل است – شروع یک فرنچایز – که از بلاک چین اتریوم استفاده می کند. این شرکت آن را به عنوان «نخستین پروژه هنری کلکسیونی دیجیتال طراحی شده از پایه برای طرفداران Web3» توصیف می‌کند. که می تواند "به عنوان یک شخصیت در داستانی که در یک دنیای جایگزین اتفاق می افتد" استفاده شود که در آن بازیکن می تواند با انجام ماموریت هایی که حول مسائل مربوط به انحصار و توزیع منابع می چرخد، یک راز را "باز کند". این کاملاً به نظر می رسد. طعنه آمیز، با در نظر گرفتن تعداد منابع طبیعی NFT ها می توانند استفاده کنند.

پروژه هنری کلکسیونی NFT SYMBIOGENESIS داستان را باز کنید بهار 2023#SYMBIOGENESIS #symgeNFT #NFT #NFTProjects pic.twitter.com/Kk1JvMdESY-x (@symbiogenesisPR) 3 نوامبر 2022

طبق گفته Square Enix، هنر NFT می تواند برای تصاویر نمایه در پلتفرم های رسانه های اجتماعی استفاده شود.

Square Enix\'s رئیس جمهور در ژانویه گفت که NFT ها و بازی های بلاک چین موضوعات اصلی این شرکت در سال 2022 خواهند بود. فروش NFT در سه ماهه اول سال به 12.5 میلیارد دلار رسید، اما در سه ماهه سوم به 3.4 میلیارد دلار کاهش یافت. این یک داستان مشابه در OpenSea است، بزرگترین بازار NFT، که در آن حجم معاملات در اکتبر 13 درصد کاهش یافت و به 303 میلیون دلار رسید که پایین‌ترین سطح آن از ژوئن 2021 است. حجم معاملات این سایت از زمان رسیدن به رکورد 94 درصد کاهش یافته است. بالاترین رقم 4.86 میلیارد دلار در ژانویه.

حجم NFT در حال کاهش است و همچنین تعداد فروش این برای کل بازار خوب نیست 2/ pic.twitter.com/XnKLcErl3u

— NFTkek (@NFTkek_) 31 اکتبر 2022

اعلام Symbiogenesis باعث ناامیدی زیادی در بین طرفداران شد، نه تنها به این دلیل که مبتنی بر NFT است بلکه به این دلیل که نام نوعی راه‌اندازی مجدد/ریمستر Parasite Eve را پیشنهاد می‌کرد. ترسناک RPG اولین بار در سال 1998 در پلی استیشن اصلی ظاهر شد و آخرین بار در سال 2010 در PSP با The 3rd Birthday دیده شد.

Square Enix با NFT ها غریبه نیست. به زودی اکشن فیگورهایی که با نسخه‌های دیجیتال NFT این مدل‌ها عرضه می‌شوند، از جمله این نسخه از Final Fantasy VII's Cloud Strife با قیمت مقرون به صرفه 159 دلار (اگر نمی‌خواهید نسخه دیجیتالی مردم را خسته کنید، 129.99 دلار) به فروش خواهد رساند.

این شرکت می‌گوید که برنامه‌های بیشتری برای توسعه بازی‌های بلاک چین و محصولات سرگرمی در آینده دارد، اما پس از آن یوبی‌سافت نیز همین کار را کرد، که به دلیل عدم علاقه در اوایل امسال، پشتیبانی از Ghost Recon Breakpoint و NFT‌های آن را پایان داد. . این اتفاق پس از آن رخ داد که یوبی‌سافت گفت که گیمرها توکن‌های غیرقابل تعویض دریافت نمی‌کنند.

NFT‌های هنری کلکسیونی Symbiogenesis در بهار 2023 همراه با یک سرویس مرورگر رایگان راه‌اندازی خواهند شد. من نمی توانم صبر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *