خبر

 • تک بورد - Square Enix بازی جدید Life Is Strange را در تاریخ 18 مارس فاش می کند

  Square Enix بازی جدید Life Is Strange را در تاریخ 18 مارس فاش می کند
  چند ثانیه قبل

  Square Enix اولین نمایشگاه دیجیتالی مستقیم خود را در 18 مارس برگزار می کند. این رویداد اخبار مربوط به بازی بعدی Life Is Strange را ارائه می دهد و سایر عناوین آینده از جمله Outriders ، Just Cause Mobile و Balan Wonderworld و سایر موارد را به روز می کند.

  Square Enix Presents بسیار شبیه ارائه دیجیتالی به سبک Nintendo Direct است. علاوه بر نمایش جهانی ورود بعدی در مجموعه ماجراجویی گرافیکی اپیزودیک Life Is Strange ، که گفته می شود از یک قهرمان جدید با "قدرت جدید جذاب " برخوردار است ، این رویداد اعلامیه ها و تریلرهایی برای Outriders ، Balan Wonderworld ارائه می دهد ، مارول ، انتقام جویان و Just Cause Mobile و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد جشن 25 سالگرد Tomb Raider.

  اگر به یاد بیاورید ، Square Enix یک وب سایت سالگرد Tomb Raider را در ماه فوریه راه اندازی کرد که شرح تاریخچه حق رای دادن از زمان اولین ورود پیشگامانه در سال 1996 به صحنه آمد.

  بیایید برویم! اولین نمایش 18 اسفندماه در ساعت 10:00 PDT ، اولین #SquareEnix مستقیم دیجیتال با یک مجموعه 40 دقیقه ای از تریلرها و اعلامیه های جدید از بسیاری از عناوین آینده ما ، نمایش جهانیLifeisStrange بعدی را ارائه می دهد https://t.co/IgHkawSCaE pic.twitter.com/VNYDFdoikR

  - Square Enix (SquareEnix) 11 مارس 2021

  همچنین در مورد جدیدترین بازی هایی که Square Enix Montreal در حال آماده سازی است ، خواهیم آموخت. این شرکت تابعه در اواخر سال 2011 تاسیس شد و استودیوی منتخب Square Enix برای توسعه بازی های موبایل است که در طول سال ها بر روی اقتباس های موبایل Hitman ، Tomb Raider و Deus Ex کار کرده است. Taito ، یکی دیگر از شرکت های تابعه Square Enix ، همچنین عناوین جدیدی را که در حال کار بر روی آنها هستند به اشتراک می گذارد.

  Square Enix در 18 مارس ساعت 10 صبح اقیانوس آرام / 5 بعد از ظهر به وقت گرینویچ در YouTube و Twitch برای اولین بار ارائه می شود. .

خبرهای دیگر از بازی