خبر

 • تک بورد - Splitgate تیرانداز

  Splitgate تیرانداز "Portal دیدار Halo" را به تأخیر انداخت زیرا افراد زیادی می خواهند آن را بازی کنند
  1 روز و 4 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به تأخیر انداختن انتشار رسمی یک بازی استودیوها تمام تلاش خود را می کنند تا از آن اجتناب کنند ، اما در مورد Splitgate ، شوتر چند نفره رایگان برای بازی ، دلیل این به تعویق انداختن احتمالاً لبخند لبخند سازنده 1047 Games خواهد بود: خیلی محبوب است.

  FPS "پورتال ملاقات با Halo " است که از اوایل سال 2019 در دسترسی اولیه به کامپیوتر وجود دارد ، نسخه بتا crossplay / cross-gen باز را در 13 ژوئیه راه اندازی کرد ، به صاحبان رایانه های شخصی اجازه می دهد تا در برابر یا در کنار همتایان کنسول سونی و مایکروسافت خود بازی کنید.

  در حالی که نسخه دسترسی زودرس هرگز تعداد زیادی از بازیکنان را به خود جلب نکرد ، اما بتا کراس پلی بازی اعداد را سر به فلک کشید. توسعه دهنده 1047 Games گفت که فقط در عرض دو هفته بیش از 2 میلیون بازیکن جذب کرده است. این فشار ناگهانی و غیرمنتظره منجر به آفلاین شدن بازی در هفته گذشته و دیروز دوباره شد ، بنابراین این شرکت می تواند "بر روی بهینه سازی سرور برای آماده شدن سه شنبه [امروز]" تمرکز کند ، "که قرار بود 1.0 تاریخ راه اندازی باشد.

  1047 Games در 22 ژوئیه توئیت کرد که سرور فعلی خود فقط قادر به مدیریت 65536 بازیکن همزمان است. این بدان معناست که راه اندازی 1.0 تا ماه آگوست به تأخیر افتاده است. خبر خوب این است که شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر سرمایه انسانی 10 میلیون دلار به استودیو برای گسترش تیم خود و رسیدگی به مشکلات سرور تحویل داده است.

  ما نمی خواهیم بیش از هر چیز دیگری قول بدهیم اما می خواهیم مانند تا آنجا که ممکن است شفاف باشد زیرا ما چیزهای زیادی می آموزیم! ما باید به زودی یک سیستم صف پیاده سازی کنیم تا 65k بازیکن بتوانند بازی کنند و ما در 24 ساعت آینده روی تغییر پیاده سازی پایگاه داده خود کار خواهیم کرد.

  - Splitgate (Splitgate) 22 ژوئیه 2021

  "That " ایان پرولکس ، مدیرعامل 1047 ، گفت: "چرا ما از سرمایه انسانی برای هدایت آخرین دور تأمین مالی بسیار هیجان زده هستیم." "علاوه بر تأمین سرمایه لازم برای افزایش ظرفیت و پایداری سرور ، آنها به تیم مهندسی که برای ایجاد بهترین بازی ممکن برای بازیکنان خود نیاز داریم کمک خواهند کرد."

  این شرکت خاطر نشان می کند که تیم کوچکی است که فقط از چهار مهندس تشکیل شده است و از زمان شروع بتا بازی بیش از 500 هزار بارگیری داشته است.

  شفاف سازی: سرورها نیمه شب آنلاین نمی شوند. فردا به روزرسانی می شود و سرورها فردا بعد از ظهر آنلاین می شوند. فقط منتظر تأیید نهایی در هر 3 سیستم عامل هستید

خبرهای دیگر از بازی