خبر

 • تک بورد - Spider-Man: Miles Morales برای PS5 به تازگی حالت ردیابی اشعه 60 FPS را دریافت کرده است

  Spider-Man: Miles Morales برای PS5 به تازگی حالت ردیابی اشعه 60 FPS را دریافت کرده است
  6 روز و 10 ساعت قبل

  در حال حاضر بسیاری از بازی های PS5 از ردیابی اشعه پشتیبانی نمی کنند ، اما یکی از معدود مواردی که پشتیبانی می کند ، Spider-Man: Miles Morales ، گیمرها را مجبور کرده است که از بین حالت 60 FPS "عملکرد " و حالت زیباتر 30 FPS "را انتخاب کنند. حالت وفاداری. این وضعیت ایده آلی برای بازیکنان رایانه های شخصی نیست که جهشی برای کنسول این نسل ایجاد کرده اند - آنها برای ایجاد حالت های بصری خود عادت داشتند تن

  خوشبختانه بازیکنان Miles Morales امروز از طریق تنظیمات گرافیکی جدیدی که 60 گیم پلی FPS را با تصاویر ردیابی شده اشعه ترکیب می کند ، کمی سفارشی سازی بیشتری می کنند. این کار را با کاهش کیفیت جلوه های پرتوی شده عنوان (یعنی بازتاب ها) و کاهش وضوح ارائه انجام می دهد.

  ما در اینجا تعداد مشخصی نداریم ، بنابراین مشخص نیست مایلس مورالس با وضوح با حالت جدید "عملکرد RT " با چه وضوح اجرا می شود. افراد با استعداد در Digital Foundry بدون شک به زودی ویدئویی در مورد آن خواهند داشت ، اما بر اساس تجربیات شخصی من در مورد بروزرسانی جدید ، بازی همچنان با عملکرد RT در تلویزیون 4K من عالی به نظر می رسد. اگر مجبور به حدس زدن باشم ، می گویم احتمالاً با 1440p در حال اجرا است ، اما به نظر می رسد که تصویر کمی نویز ردیابی اشعه نسبت به حالت طبیعی Fidelity نیز دارد ، بنابراین تشخیص آن سخت است.

  به روزرسانی جدید ما یک شبه حالت عملکرد RT را در PS5 معرفی کرد. 60 فریم در ثانیه و ردیابی اشعه! https://t.co/SSRy9vq9Aw

  - Insomniac Games (insomniacgames) 9 دسامبر 2020

  به هر حال ، اگر شما نوع گیمری هستید که به خاطر این کار حاضر به سازش در عملکرد نیست visuals ، توسعه دهنده Spider-Man Insomniac Games در اینجا به شما پرداخته است. با عملکرد RT ، به نظر می رسد که بازی بدون در نظر گرفتن شدت صحنه با سرعت 60 FPS ثابت و قفل شده اجرا می شود ، بنابراین نباید بسیاری از لکنت ها یا افت فریم ها را تجربه کنید.

  البته ، هر سه از این حالت ها برای بخش قابل توجهی از پایگاه کاربر PlayStation کاملاً بی فایده است. با محدود بودن میزان سهام و ثابت بودن سایه بان بودن درایورهای تحویل ، طرفداران برای دستیابی به یکی از کنسول های نسل بعدی سونی کار سختی داشته اند. امیدوارم با رفتن به سال 2021 وضعیت سهام بهتر شود.

خبرهای دیگر از بازی