techbord.com Sky Next Generation هیچ مردی فضای جعبه ای حماسی را برای PS5 و XBSX به ارمغان می آورد

چیزی که باید منتظر آن بود: Hello Games با محتوای رایگان و بهبودهای No Man 'Sky حتی در کنسول های نسل بعدی ادامه می دهد. تیم نه تنها نسخه PS5 و XBSX از بازی را که برای راه اندازی یک روز آماده است ، دارندگان موجود بازی می توانند به صورت رایگان آن را ارتقا دهند.

سلام بازی ها به تازگی اعلام کردند که بروزرسانی بزرگ دیگری در مورد No Man 'Sky عرضه می شود. نسخه 3.10 ، همچنین به عنوان "نسل بعدی" شناخته می شود ، همانطور که از نام آن مشخص است ، یک نسخه جدید برای کنسول های نسل بعدی است. پیشرفت های به روز شده در مورد کاربران رایانه های شخصی نیز اعمال خواهد شد. از همه بهتر ، این برای دارندگان موجود بازی رایگان است.

Sky Mens No Mna پیشرفت های زیادی نخواهد داشت. به لطف سخت افزار قدرتمندتر در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X ، گرافیک ها با رایانه های شخصی برابر خواهند بود. در واقع ، پیشرفت های گرافیکی فراتر از نسخه فعلی رایانه است ، اما نگران نباشید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، همه پیشرفتها به سمت نسخه دسک تاپ نیز هدایت می شوند.

اکنون جهان با جمعیت بیشتری از گیاهان ، گیاهان ، قارچها و سنگها برخوردار خواهد شد. تمام این مناظر جدید دارای هندسه دقیق تر و بافت هایی با وضوح بالاتر هستند. Hello Games ادعا می کند که باید در تنظیمات "Ultra " با سرعت 4K و با سرعت 60 فریم در ثانیه به راحتی اجرا شود ، به جز Xbox Series S. XBSS بین وضوح بومی با کیفیت بالا در 30 فریم در ثانیه یا عملکرد بالا در 60fps از بین خواهد رفت.

https://techbord.com Sky Next Generation هیچ آدمی فضای حماسی فضای حماسی را به PS5 و XBSX نمی آورد

معامله مهم دیگر ، ساخت پایه غنی تر است. سلام بازی ها جزئیات خاصی پیدا نکردند اما گفتند که پایگاه ها می توانند "بزرگتر و پیچیده تر" باشند. برای مرجع ، محدودیت های ساخت فعلی با 20،000 قسمت پایه در هر بازی سخت رمزگذاری می شوند ، قبل از اینکه عملکرد را تجربه کنید ، با حدود 2000 قسمت در هر پایه ذخیره می شوند بازدید. اگر پایه ای که به طور خلاصه در تریلر نسل بعدی مشاهده می شود ، موردی است که باید سپری شود ، مدتی طول می کشد تا بازیکنان از شکایت از حد مجاز خود شکایت کنند.

یکی دیگر از موارد جالب توجه ، محدودیت 32 نفره برای چند نفره است. در حال حاضر ، حداکثر 8 کاربر در کنسول ها (32 در رایانه شخصی) می توانند در Nexus (یک مرکز) پرسه بزنند و مهمانی های حداکثر چهار بازیکن را تشکیل دهند. بعد از به روزرسانی ، طرفین می توانند حداکثر 32 بازیکن را در اختیار داشته باشند.

https://techbord.com هیچ مردی وجود ندارد Sky Next Generation جعبه شن و ماسه فضایی حماسی را به PS5 و XBSX می آورد

برای بزرگتر کردن چشم اندازهای مهمانی بزرگ ، تمام تکرارهای جهان" یکپارچه "شده اند. HG می گوید این به معنای PS5 و بازیکنان XBSX می توانند در "سیستم عامل های دیگر" به بازی ها بپیوندند. Crossplay در Sky No Man کاملاً جدید نیست. توسعه دهندگان در ماه ژوئن بازی بین پلتفرمی را اضافه کردند. بنابراین فعال کردن آن برای PS5 و XBSX بیشتر شبیه استقبال از آنها است.

"کاوش ، ساخت ، جنگ و زنده ماندن در کنار مسافران بیشتر از هر زمان دیگر. "

البته ، HG از نظرات بازخورد کنترل کننده DualSense و صدای سه بعدی PlayStation 5 بهره می برد. این مقاله می گوید که موارد لمسی از نشانه های لرزاننده ظریف مانند زمانی که یک قطعه پایه را قرار می دهید تا برجستگی های قابل توجه تر مانند زمانی که سلاح خود را شلیک می کنید ، است. صدای سه بعدی موقعیت دقیق تر صداها را به ارمغان می آورد. من علاقه مندم که این کار را عملی ببینم (یا بشنوم) ، زیرا در حال حاضر تشخیص موقعیت موجودات یا صداهای دیگر دشوار است.

 https://techbord.com No Man  'Sky Next Generation جعبه شن و ماسه فضای حماسی را به PS5 و XBSX می آورد

بازیکنانی که زمان زیادی را برای بازی صرف کرده اند لازم نیست نگران باشید به روزرسانی نسل بعدی شامل یک ابزار انتقال داده برای انتقال ذخیره NMS موجود شما به PS5 جدید شما است. ذخیره های Xbox One به طور خودکار با سری X سازگار هستند.

نسخه 3.10 شامل بسیاری از اشکالات دیگر و بهبود کیفیت عمومی زندگی است که می توانید در یادداشت های پچ بخوانید. به روزرسانی در کنار کنسول های جدید ماه آینده آغاز خواهد شد.

Sky Next Generation هیچ مردی فضای جعبه ای حماسی را برای PS5 و XBSX به ارمغان می آورد
gaming/sky-next-generation-هیچ-مردی-فضای-جعبه-ای-حماسی-را-برای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.