خبر

 • تک بورد - SEC تحقیقات خود را در مورد شیوه های فعالیت Activision Blizzard آغاز کرده است

  SEC تحقیقات خود را در مورد شیوه های فعالیت Activision Blizzard آغاز کرده است
  1 روز و 9 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: کمیسیون بورس و اوراق بهادار تحقیقات خود را در زمینه رسیدگی به اتهامات تبعیض در محل کار و آزار جنسی Activision Blizzard آغاز کرده است. ناشر بازی قبلاً با شکایت ایالت کالیفرنیا به دلیل شکایت گروه کارگران به خاطر همین ادعاها برخورد کرده است.

  منابع و اسناد نشان می دهد که این بخشی از یک تحقیق گسترده است. SEC از شرکت و برخی از مدیران آن ، از جمله مدیرعامل بابی کوتیک ، احضار کرده است.

  بر اساس اسناد به دست آمده توسط وال استریت ژورنال ، SEC درخواست اطلاعات ، از جمله صورت جلسه هیئت مدیره Activision از سال 2019 ، کارمند توافقنامه های جدایی و پرونده های پرسنلی شش کارمند سابق. همچنین می خواهد سوابق ارتباطات کوتیک با سایر مدیران مربوط به اتهامات تبعیض و آزار جنسی را که باعث شکایت اکتیویژن بلیزارد توسط کالیفرنیا شده و چندین شرکت بزرگ را ترک کرده است ، بخواهد.

  در اوایل تابستان امسال ، اداره نمایشگاه کالیفرنیا اشتغال و مسکن علیه اکتیویژن بلیزارد به دلیل میزبانی فرهنگ "پسر برادر " که در آن آزار و اذیت و تبعیض رخ می داد ، شکایت کرد. پاسخ این شرکت باعث خروج کارکنان شد. بعداً ، رئیس Blizzard و برخی از طراحان بازی که در مزاحمت دخیل بودند ، این شرکت را ترک کردند. بازی های Activision مانند Call of Duty و Overwatch حمایت های T-Mobile و دیگر شرکت ها و ارتش ایالات متحده را از دست دادند. مانع از تحقیقات DFEH است. Activision Blizzard متهم به خرد کردن اسناد و قرار دادن کارکنان تحت نظارت شدید شد.

  اعتبار تصویر: Dinosaur918 (CC BY-SA 3.0)

خبرهای دیگر از بازی