خبر

 • تک بورد - SEC به دنبال دعاوی مزاحمت و تبعیض ، Activision Blizzard را مورد بررسی قرار می دهد

  SEC به دنبال دعاوی مزاحمت و تبعیض ، Activision Blizzard را مورد بررسی قرار می دهد
  18 روز و 12 ساعت قبل

  مدیرعامل بابی کوتیک و سایر مدیران اجرایی ، پرونده های پرسنلی را درخواست کردند.
  در زبان بازی های ویدئویی ، ناشر قدیمی بازی ، Activision Blizzard ، به دلیل موجی از دعاوی گسترده ای که منتشر شده است ، اواخر به سختی "شدید" رسیده است. روز دوشنبه ، شرکت پشت World of Warcraft ، Diablo و Call of Duty این بار از دولت فدرال با بزرگترین آزمایش خود روبرو شد.

  کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال بررسی Activision Blizzard در مورد نحوه برخورد ناشر بازی های ویدیویی با ادعاهای سوء رفتار جنسی و تبعیض در محل کار است - و اینکه آیا اطلاعات مربوطه توسط مدیران به درستی به سهامداران فاش شده است.

  تنظیم کننده فدرال به گزارش وال استریت ژورنال ، این شرکت و چندین مدیر ارشد از جمله مدیرعامل بابی کوتیک را احضار کرده است. همچنین اسناد مختلفی از جمله ارتباطات کوتیک با سایر مدیران اجرایی در این مورد ، صورتجلسات جلسات هیئت مدیره از سال 2019 ، پرونده های پرسنلی شش کارمند سابق و موافقت نامه های جدایی که امسال نوشته شده است ، درخواست شده است. گفته می شود که کارکنان سابق نیز احضار شده اند. که این شرکت با آژانس همکاری می کند.

  در اوایل سال جاری ، Activision Blizzard متهم شد که در پرونده ای که توسط اداره کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا علیه آن مطرح شده است ، فرهنگ "پسر بچه" را تقویت کرده است. در تشکیل پرونده ، آژانس ادعا می کند که شرکت مرکزی سانتا مونیکا حقوق کمتری به زنان می دهد ، فرصت های کمتری برای پیشرفت به آنها می دهد و "زمینه ای برای آزار و تبعیض علیه زنان" ایجاد می کند.

  "آزار و اذیت آشکار جنسی ”

  ظاهراً آزار جنسی بیداد می کرد. "مدیران عالی رتبه و سازندگان بدون آزار و اذیت دست به آزار جنسی آشکار زدند." در یک حادثه وحشتناک ، یک کارمند زن هنگام سفر با یک سرپرست مرد خودکشی کرد و ادعا شد که او را در طول سفر آزار داده است.

  خواندن بیشتر

  Blizzard تایید توسعه دهنده ای که در دادخواست نامیده می شود به دلیل "سوء رفتار" حذف شد. این شکایت همچنین ادعا می کند که الکس افراسیابی ، مدیر خلاق سابق "مجاز به انجام آزار و اذیت جنسی آشکار بود" ، از جمله ضربه زدن علنی به کارکنان زن ، تلاش برای بوسیدن آنها و گفتن آنها که می خواهد ازدواج کند. آنها ، و بیشتر در این شکایت آمده است که سایر کارکنان مرد و سرپرستان مجبور شده اند او را به طور فیزیکی از همکاران زن خود خارج کنند. رفتار افراسیابی با "بدون هیچ گونه عواقبی" تحمل شد. از جمله سرپرستان افراسیابی ، رئیس جمهور بلیزارد ، J. Allen Brack بود ، که در شکایت می گوید گزارش هایی از کارکنان در مورد رفتارهای ادعایی دریافت کرده است ، اما فقط به مدیر خلاق یک "سیلی به مچ" داده است.

  اکتیویژن بلیزارد تأیید کرد که افراسیابی در اوایل سال 2020 به دلیل "رفتار نادرست با دیگر کارکنان" از شرکت اخراج شد و براک ماه گذشته شرکت را ترک کرد. در ماه آگوست ، Activision همچنین خروج سایر کارکنان ، از جمله لوئیس باریگا (مدیر سابق Diablo IV) ، جسی مک کری (طراح سابق Diablo IV) و جاناتان لکرافت (طراح سابق World of Warcraft) را بدون ذکر دلیل ترک آنها تأیید کرد. مک کری و لکرافت در عکسهای منتشر شده توسط کوتاکو دیده می شوند که آنها را به مهمانی BlizzCon 2013 با مشروب الکلی گره زده است ، چیزی که برخی از کارکنان آن را "سوئیت کازبی" نامیدند.

  تبلیغات

  تحت فشار

  استعفای براک در پی شکایت سهامداران صورت گرفت که می گفت این شرکت ارزش سهام را "به طور مصنوعی" افزایش داده و با پنهان نگه داشتن جزئیات مزاحمت ، تبعیض و سوء رفتار "اظهارات غلط و گمراه کننده" انجام داده است. پرونده های SEC Activision Blizzard ، در شکایت سهامداران می گوید ، شامل اظهارات مربوط به خطرات تجاری ناشی از دعاوی علیه این شرکت است. این زبان ، در شکایت سهامداران ادعا می کند که "شکایات متعددی در مورد آزار و اذیت غیرقانونی ، تبعیض و انتقام جویی [که] به پرسنل و مدیران منابع انسانی (" HR ") و مدیران اجرایی رسیدگی شد ، بی توجه بود."

  در واقع ، قیمت سهام Activision Blizzard در 27 ژوئیه ، یک روز پس از علنی شدن شکایت کالیفرنیا ، بیش از 6 درصد کاهش یافت و از آن زمان تا کنون کاهش یافته است. ، که با انتشار طوماری خواستار اعتراف شرکت به "جدی بودن اتهامات" شد. در این بیانیه آمده است: "ادعای این یک" یک دعوی واقعاً بی اساس و غیرمسئولانه است "، در حالی که دیدن بسیاری از کارمندان فعلی و سابق در مورد تجربیات خود در مورد آزار و سوء استفاده ، به سادگی غیرقابل قبول است." بعداً در همان هفته ، کارکنان برای "پایان بخشیدن به شرایط داوری اجباری" که "از سوء استفاده کنندگان محافظت می کند و توانایی قربانیان برای جبران خسارت را محدود می کند" و همچنین روشهای جدید استخدام و جبران خسارت ، راهپیمایی کردند.

  تحقیقات SEC به این شرح است Activision Blizzard در حال برنامه ریزی برای انتشار Diablo II: Resurrected در 23 سپتامبر است.

خبرهای دیگر از بازی