techbord.com Seamus Blackley ، خالق Xbox می گوید که بیل گیتس را برای ساخت Xbox اصلی 'hoodwinked' کرده است

این روزها مایکروسافت جایگاه محکمی در بازار بازی ها دارد و تقریباً دو دهه است که همین امر وجود دارد. با این حال ، آنچه ممکن است شما ندانید این است که Xbox - و در واقع ، کل حضور مایکروسافت در بازی - ممکن است در صورت اقدامات اباحه انگیز یک مرد شجاع در HQ شرکت: Seamus ، اصلاً وجود نداشته باشد. بلکلی

این شانس است که شما ممکن است قبلاً در مورد بلکلی شنیده باشید ، اما اگر اینگونه نباشد ، وی هنگام راه اندازی دستگاه اصلی مدیر "تیم فناوری پیشرفته X-Box" بود. از بسیاری جهات ، او پدر واقعی کنسول است ، زیرا در وهله اول ایده این کنسول را مطرح و مطرح کرد.

با این حال ، هنگام توسعه ایده اصلی Xbox اصلی ، Blackley و تیم او نیاز به استفاده از کمی فریب را احساس کرد. در آن زمان ، مایکروسافت یک شرکت کاملاً ویندوز محور بود و یکی از گفته های بلکلی ، "بازی ها را نمی فهمید ، چه رسد به کنسول ها." "به همین ترتیب ، سعی در ایده پردازی ایده کنسول بازی که دارای سیستم عامل سفارشی خاص خود باشد ، سیستم عامل غیر ویندوز نبرد سختی خواهد بود.

بنابراین ، بلکلی به برنج برتر مایکروسافت دقیقاً همان چیزی را داد که آنها می خواستند: زمینی برای کنسول بازی که نسخه اصلاح شده ویندوز را اجرا می کند. با این حال ، او هرگز واقعاً قصد ایجاد چنین وسیله ای را نداشت. از همان ابتدا ، او فهمید که هیچ بازیگری "ویژگی های ویندوز را نمی فهمد" - حتی امروز ، این کلمات از بسیاری جهات درست به نظر می رسند.

 https://techbord.com خالق Xbox Seamus Blackley می گوید بیل گیتس

Seamus Blackley با استفاده از مدتی با Xbox اصلی.

"ما كاملاً عمداً [بیل گیتس] را سرهم كردیم " ، بلكلی با اشاره به روشهای خرقه و خنجر خود به گیم راداراد گفت. "من کاملاً ، صراحتاً بارها و بارها در مکاتبه با وی گفتم که در آن زمان [در حال ایجاد کنسول ویندوز بودیم] "

فریب مدیر عامل یک شرکت بزرگ نرم افزاری کار چندان مهمی نیست ، اما موارد به نظر می رسید که در پایان کار کرده است. سرانجام ، برای افراد بالاتر مایکروسافت مشخص شد که کنسول Blackley & co. در حال کار کردن ، در واقع یک کنسول مبتنی بر ویندوز نبود ، بلکه کاملاً چیز دیگری بود. منظره به اندازه کافی تغییر کرده بود به طوری که تصمیم گیرندگان آماده بودند چیز جدیدی را امتحان کنند. بنابراین ، ایکس باکس اصلی متولد شد و بقیه موارد مربوط به تاریخ است.

اعتبار تصویر: سام بیانچی ، تایمز

Seamus Blackley ، خالق Xbox می گوید که بیل گیتس را برای ساخت Xbox اصلی 'hoodwinked' کرده است
gaming/seamus-blackley-خالق-xbox-می-گوید-که-بیل-گیتس-را-برای-ساخت.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
techbord.com از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.