خبر

 • تک بورد - ScummVM 20 سال را با یک به روزرسانی مهم جشن می گیرد

  ScummVM 20 سال را با یک به روزرسانی مهم جشن می گیرد
  15 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ توسعه دهندگان برنامه ای برای اجرای بسیاری از بازی های رایانه ای کلاسیک بر روی رایانه های مدرن به تازگی وصله بزرگی را برای بیستمین سالگرد آن منتشر کردند. این به روز رسانی پشتیبانی از بازی های بیشتری مانند Grim Fandango را اضافه می کند ، ویژگی های جدیدی را اضافه می کند و برخی موارد دیگر را به طور قابل توجهی دوباره کار می کند.

  در تعطیلات آخر هفته ، وب سایت ScummVM اطلاعیه ای را منتشر کرد که شامل لیست طولانی تغییرات و ویژگی های جدید بود. همچنین به فروش GOG.com مرتبط است که روی بازی های کلاسیک که ScummVM پشتیبانی می کند ، اجرا می شود.

  ScummVM ، که مخفف Script Creation Utility for Maniac Mansion Virtual Machine است ، برای به روز رسانی صدها بازی رایانه ای کلاسیک استفاده شده است ، سازگار کردن آنها با سیستم عامل های مدرن بیشتر آنها بازی های ماجراجویی و RPG هستند. اولین نسخه در اکتبر 2001 منتشر شد.

  آخرین نسخه 2.5 ، پشتیبانی از بازی های 2.5D را به نسخه دسکتاپ شامل Grim Fandango ، The Longest Journey و Myst 3: Exile اضافه می کند. علاوه بر بازی های 2.5D ، به روز رسانی سالگرد پشتیبانی از عناوینی مانند Little Big Adventure ، Red Commers 1 و 2 ، Crusader: No Remorse ، بازی های تخیلی Glulx Interactive Fiction و موارد دیگر را می افزاید. این نسخه همچنین پشتیبانی از نسخه های غیر انگلیسی بسیاری از بازی ها را افزایش می دهد.

  https://techbord.com ScummVM 20 را جشن می گیرد سالها با به روزرسانی قابل توجه

  بر اساس اعلامیه ، عملیات اصلی رابط کاربری ScummVM به پایان رسیده است و اکنون از کاراکترهای یونیکد در همه جا پشتیبانی می کند ، همچنین از وضوح بالا برای صفحه های HiDPI پشتیبانی می کند. بازی های بیشتری از KeyMapper پشتیبانی می کنند و تعداد زیادی از بازی های Wintermute اکنون از دستاوردهای GOG و Steam پشتیبانی می کنند. پورت نینتندو DS ScummVM "به طور قابل توجهی بازنویسی شده است. "

  فروش GOG در بازی های ScummVM شامل عناوینی مانند Blade Runner ، Myst ، Riven ، The 7th Guest ، Space Quest ، King \ 's Quest است ، The Dig ، ایندیانا جونز و سرنوشت آتلانتیس ، و بیشتر.

خبرهای دیگر از بازی