خبر

 • تک بورد - ScummVM اکنون از Macromedia Director برای بازی های اولیه CD-ROM پشتیبانی می کند

  ScummVM اکنون از Macromedia Director برای بازی های اولیه CD-ROM پشتیبانی می کند
  10 روز و 19 ساعت قبل

  به راحتی CD های Windows 3.1 CD را در محیط Windows 10 اجرا کنید.
  انجمن ScummVM در دسترسی بیشتر به دوره های اولیه CD-ROM گام بزرگی برداشته است. به مدت پنج سال ، افراد متعددی در پخش بازی های Macromedia Director با سخت افزار مدرن مشارکت داشتند و امروزه این کار به پایان رسیده است.

  Director جزء مهمی برای آن دسته از بازیهای CD اولیه بود که با پیشرفت ویندوز موفق به افزایش نشدند (و نرم افزارهای اضافی مانند QuickTime به حاشیه رفتند). بازی فضایی Warlock یا قطعه هنری عجیب و غریب ژاپنی Eastern Mind: The Lost Souls of Tong Nou اکنون در سخت افزارهای فعلی بدون اطلاع از نحوه اجرای شبیه سازهای خاص امکان پذیر است.

  سفر در زمان و روبات های قاتل در دسترس most '90s سفر در زمان و روبات های قاتل در بیشترین زمان Obscuritory

  کتابدار ، مورخ و بایگانی بازی ها ، فیل سالوادور ، که The Obscuritory را اداره می کند ، هیجان خود را در توئیتر نه تنها برای توانایی انجام آسان این بازی ها ، بلکه برای مهندسی معکوس این کد به معنای طولانی مدت نیز اعلام کرد. سالوادور در ایمیلی به Ars می نویسد: "در بسیاری از موارد ، بازی های کلاسیک که می توانید در سیستم عامل هایی مانند GOG.com خریداری کنید از طریق شبیه ساز مانند DOSBox یا ScummVM اجرا می شود." "اما از آنجا که بازی های Director از ویژگی های سیستم عامل های خود مانند ویندوز 3.1 یا افزونه های خارجی مانند QuickTime استفاده می کنند ، هیچ راهی ساده و آسان برای انتشار مجدد آن در بازار تجاری وجود ندارد. همانطور که تیم ScummVM به بهبود پشتیبانی از Director ادامه می دهد ، شانس خوبی است که بتوانیم برخی دیگر از این بازی ها را دوباره در بازار ببینیم. " با توجه به اینکه بسیاری از ناشران و/یا توسعه دهندگان اصلی آنها در سه دهه گذشته بسته شده اند ، خلأهای قانونی برای انتشار مجدد ممکن است غیر قابل حل باشد. با این حال ، این بدان معنا نیست که نسخه های چاپی اصلی خود برای بازیبازهایی که به دنبال بازی نرم افزاری قدیمی خود هستند به طور قانونی کار نمی کنند. در حال حاضر ، حتی در محیط مدرن ویندوز/مک وسیله ای وجود دارد.

  تصاویری از بازی ویدیویی L-Zone در سال 1993.

  هیجان سالوادور در پاسخ های او خونریزی می کند. در مورد Spaceship Warlock ، سالوادور می نویسد: "این نوعی بازی است که می توانید در نوشیدنی نوشیدنی سفارش دهید و طراحان صدها گزینه ممکن را برنامه ریزی کردند ، فقط در صورتی که کسی بخواهد Frangelico را سفارش دهد."

  این فقط مربوط به بازی نیست. سالوادور می نویسد: "کارگردان علاوه بر بازی برای موارد زیادی مانند مجلات دیجیتالی ، برنامه های آموزشی و هنرهای تجربی مانند متل عروسکی لوری اندرسون استفاده شد." "با افزایش پشتیبانی ScummVM برای مدیر ، اجرای بیشتر این نرم افزار نیز آسان تر خواهد بود. این امر می تواند تأثیر بسزایی در حفظ نرم افزار فراتر از بازی ها داشته باشد."

  تیم ScummVM به کار خود ادامه می دهد تا بعدا اجازه دهد بازی های مبتنی بر کارگردان نیز کار می کنند. یک بازی Director-3 ، L-Zone ، از قبل کاملاً پشتیبانی می شود.

خبرهای دیگر از بازی