خبر

 • تک بورد - Saber Interactive برای ساخت بازی ویدیویی اقتباسی از فیلم ترسناک

  Saber Interactive برای ساخت بازی ویدیویی اقتباسی از فیلم ترسناک "A Quiet Place"
  13 روز و 13 ساعت قبل

  اقتباس‌های سینمایی از بازی‌های ویدیویی عموماً چندان مورد استقبال قرار نگرفته است، زیرا تولیدکنندگان نتوانسته‌اند ماهیت را در قالبی غیرتعاملی به تصویر بکشند. بازی‌های ویدیویی مبتنی بر فیلم‌ها به‌طور مسلم بهتر عمل کرده‌اند. چند نمونه قابل توجه عبارتند از Star Wars Jedi: Fallen Order (2019)، Mad Max (2015)، Alien Isolation (2014) و GoldenEye 007 (1997). Saber Interactive امیدوار است با برداشت خود از

  در روز سه‌شنبه، Saber Interactive اعلام کرد که در حال کار با iLLOGIKA و EP1T0ME بر روی یک بازی ویدیویی بر اساس فیلم Paramount Pictures A Quiet Place است. بازی اقتباسی سختگیرانه از فیلم نیست. در عوض، توسعه دهندگان فرضیه اصلی فیلم را در نظر گرفته و یک بازی منحصر به فرد در آن جهان وحشتناک ایجاد می کنند.

  برای کسانی که با این فرنچایز آشنا نیستند، A Quiet Place (و A Quiet Place Part II) است. در دنیایی مملو از موجودات فضایی که به شدت به سر و صدا حساس هستند (تریلرهای زیر). تنها راه زندگی مشترک با این موجودات، سکوت کامل است. شعار فیلم این است: "اگر صدایت را بشنوند، تو را شکار می کنند." به نظر دستور العملی برنده برای ژانر وحشت بقا است.

  با این حال، بیانیه مطبوعاتی صابر کم بود. با جزئیات بازی.

  "A Quiet Place [یک بازی ویدئویی ماجراجویی ترسناک تک نفره و داستان محور جدید است که بر اساس فرانچایز فیلم تحسین شده پارامونت پیکچرز" است. "این اولین بازی ویدیویی رسمی که در دنیای ترسناک A Quiet Place ساخته می‌شود، داستان و گیم‌پلی اصلی را ارائه می‌کند که تعلیق، احساسات و درام متقاعدکننده‌ای را که سریال به آن معروف است، به تصویر می‌کشد."

  هر دو iLLOGIKA و EP1T0ME در صنعت بازی های ویدیویی نسبتاً ناشناخته هستند.

  به عنوان یک استودیو، iLLOGIKA عمدتاً در موقعیت پشتیبانی کار کرده است و به توسعه و انتقال بازی های مختلف از جمله Cuphead و سری Eidos Go بر روی پلتفرم های موبایل کمک کرده است. این تنها دو بازی اصلی را در اختیار دارد - Rogue Racers و Subaeria. Saber اشاره می کند که این استودیو توسعه دهندگان باتجربه ای دارد که روی فرنچایزهای Rainbow Six و Far Cry کار کرده اند، بنابراین بدون استعداد نیست.

  A Quiet Place اولین بازی ویدیویی EP1T0ME خواهد بود. این شرکت عمدتاً به خاطر مجموعه کتاب های مصور St. Mercy شناخته می شود. به این ترتیب، به نظر می رسد که برای توسعه داستان مناسب باشد، اگرچه نه Saber و نه iLLOGIKA به صراحت به این موضوع اشاره نکرده اند.

  "بازی ویدیویی A Quiet Place به طرفداران اجازه می دهد تنش فیلم ها را تجربه کنند. هروه اسلیوا، مدیر خلاق iLLOGIKA، گفت: با سطحی از غوطه ور شدن که قبلا هرگز آن را احساس نکرده بودند. "ما برای همکاری با EP1T0ME و همکاری با Saber Interactive برای به اشتراک گذاشتن این چشم انداز منحصر به فرد از امید و وحشت با بازیکنان در همه جا در آینده هیجان زده هستیم."

  Saber Interactive نیروگاه واقعی در مشارکت شرکت تابعه Embracer Group پشت سر چندین بازی ویدئویی با کیفیت AAA از جمله Crysis Remastered، Halo: The Master Chief Collection و پورت نسل بعدی Witcher 3: Wild Hunt بوده است. همچنین با تطبیق فیلم ها با بازی های ویدیویی غریبه نیست. Saber War World Z و World War Z: Aftermath را توسعه داد.

  A Quiet Place قرار است سال آینده منتشر شود.

خبرهای دیگر از بازی