خبر

 • تک بورد - Rust به توئیچ کمک کرد تا در ژانویه به آمار رکورد مشاهده برسد

  Rust به توئیچ کمک کرد تا در ژانویه به آمار رکورد مشاهده برسد
  7 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ همه گیری فقط به خرید بیشتر افراد در بازی منجر نشده است. ما همچنین زمان بیشتری را صرف تماشای دیگران می کنیم تا آنها را بازی کنند. طبق یک گزارش جدید ، Twitch و Facebook Gaming ماه گذشته بیش از دو برابر ساعت مشاهده خود را در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020 افزایش داده اند.

  گزارشی از وضعیت صنعت پخش جریانی مستقیم از StreamElement ها و Rainmaker.gg نشان می دهد که ساعتهای مشاهده Twitch و Facebook Gaming در ژانویه 2021.117 درصد افزایش یافته است.

  در گذشته هر دو سیستم عامل جهش گسترده ای داشته اند در ماه مارس ، تقریباً در همان زمان که اکثر مردم جهان در قفل بودند. پس از شکستن رکوردهای تماشای آنها در ماه دسامبر ، در ماه ژانویه به بالاترین رکوردهای تاریخی رسیده است.

  https://techbord.com Rust به Twitch کمک کرد تا در ماه ژانویه به آمار رکورد مشاهده دست یابد

  Twitch در ماه گذشته بیش از 2 میلیارد ساعت تماشا کرد ، در حالی که Facebook Gaming 439 میلیون ساعت را پشت سر گذاشت ، که 13 درصد بیشتر از ماه نسبت به ماه است.

  https://techbord.com Rust به توئیچ کمک کرد تا در ژانویه به ارقام مشاهده رکورد دست یابد

  گروه Just Chatting غیر بازی Twitch در ژانویه با 242 میلیون ساعت بازدید بیشترین محبوبیت را داشت. پس از این رست (189 میلیون) ، لیگ افسانه ها (163 میلیون) و فرار از تارکوف (108 میلیون) قرار گرفتند. هر گروه ماهانه افزایش داشته است ، اگرچه هیچ یک به جهش 226 درصدی Rust نزدیک نشده است.

  https://techbord.com Rust به Twitch کمک کرد تا در ژانویه به آمار رکورد مشاهده دست یابد

  xQcOW محبوب ترین پخش کننده ماه بود و دارای 25 میلیون ساعت بازدید. پس از او auronplay و TheGrefg دنبال شدند. StreamElement می نویسد: "در حالی که پخش کننده های غیر انگلیسی زبان بخشی از 10 برنامه برتر بوده اند ، اما اکنون اکثریت کسانی که بر نمودار تسلط دارند ، را تشکیل می دهند." / p>

   https://techbord.com Rust به توئیچ کمک کرد تا در ژانویه به آمار رکورد مشاهده دست یابد

  فقط پخش بازی نیست که افراد بیشتری را در Twitch نگه می دارد. گروه موسیقی در ژانویه 2021 بیش از 24 میلیون ساعت بازدید داشته است ، در مقایسه با 4.6 میلیون در ژانویه 2020. بسته شدن بسیاری از مکانهای زنده احتمالاً به این افزایش منجر شده است و انتظار می رود رشد در سال جاری ادامه داشته باشد.

خبرهای دیگر از بازی