techbord.com Ruined King: A League of Legends اولین RPG تک نفره Riot است

چیزی که باید منتظر بود: Riot بیشتر به دلیل کار در لیگ افسانه های طولانی مدت و فوق العاده محبوب MOBA شناخته شده است که اولین بار در سال 2009 راه اندازی شد. با این حال ، اخیراً ، استودیو با انتشار عناوین جدید در همان قسمت شاخه های خود را آغاز کرده است. جهان به عنوان لیگ (Runeterra). امروز یکی دیگر از آن بازی ها به درستی اعلام شده است - Ruined King: A League of Legends Story.

Ruined King یک RPG مبتنی بر چرخش متقابل و تک نفره خواهد بود ، اما فراتر از آن ، هیچ جزئیاتی درباره گیم پلی نداریم که از اینجا خارج شود. مشخص نیست که بیشتر شبیه Divinity: Original Sin 2 یا JRPG سنتی تر مثل Persona 5 بازی خواهد شد.

در هر صورت ، ما لیست اولیه شخصیت هایی را می شناسیم که بازیکنان قادر به کنترل آن هستند ماجراهای آنها: Miss Fortune ، Ahri ، Illaoi ، Yasuo ، Braum و Pyke. همه این شخصیت ها در League of Legends قابل بازی هستند ، و هر یک از آنها دارای سابقه عقب افتاده ای هستند ، بنابراین Riot بسیاری از داستان ها را در اینجا جلب خواهد کرد.

به نظر می رسد عنوان "Ruined King" خواهد بود آنتاگونیست اصلی در آخرین RPG Riot Forge ، حاکم بر قلمرو فاسد وی "جزایر سایه". بازیکنان در تلاش خود از طریق این دو جزیره و همچنین Bilgewater مبارزه خواهند کرد.

Riot باید جزئیات بیشتری را در مورد Ruined King: A League of Legends Story در دسامبر برای به اشتراک گذاشتن داشته باشد. از آنجا که هنوز هیچ گیم پلی نداریم ، تصور می کنیم این مورد بعدی باشد که این شرکت به نمایش می گذارد.

این بازی به سوییچ ، رایانه شخصی (هم Steam و هم Epic Games Store) ، PS4 خواهد آمد ، Xbox One ، PS5 و Xbox Series X / S در اوایل سال 2021.

Ruined King: A League of Legends اولین RPG تک نفره Riot است
gaming/ruined-king-a-league-of-legends-اولین-rpg-تک-نفره-riot.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.