خبر

 • تک بورد - RPG فانتزی Obsidian که گفته می شود تقریبا قابل پخش است ، ممکن است پیشرفت کلاس شبیه به Skyrim را نشان دهد

  RPG فانتزی Obsidian که گفته می شود تقریبا قابل پخش است ، ممکن است پیشرفت کلاس شبیه به Skyrim را نشان دهد
  8 روز و 7 ساعت قبل

  بسیار مورد انتظار: Bethesda مدتهاست که به دلیل عناوینی مانند Skyrim ، Morrowind و Fallout 4 بازیکن اصلی در سبک RPG اول شخص است اما هیچ پادشاهی برای همیشه فرمانروایی نمی کند. Obsidian با انتشار The Outer Worlds در سال 2019 ، سلطه Bethesda را به چالش کشید و به نظر می رسد که مشتاق است این کار را دوباره با Avowed آینده انجام دهد: اولین کرک آن در RPG فانتزی قرون وسطایی و اول شخص. اگر شایعات گیم پلی تاز

  تا به حال ، ما واقعاً چیز زیادی درباره Avowed نشنیده ایم. ما در ژوئیه سال گذشته یک تریلر تک CG را دیدیم و به ما گفتند که این فیلم در همان دنیای سریال ستون های ابدیت Obsidian - Eora - اتفاق می افتد ، اما این در مورد آن است. در غیر این صورت ، ما فقط باید حدس و گمان می زدیم.

  هنوز هم تا حدودی اینطور است ، اما به نظر می رسد افرادی که در Windows Central حضور دارند به لطف منابعشان به بازی نگاهی اولیه انداختند (احتمالاً برخی از توسعه دهندگان Obsidian ناشناس). علاوه بر مشاهده گیم پلی واقعی ، خبرنگار Jez Corden با برخی از جزئیات جالب در مورد چند سیستم اصلی گیم پلی Avowed آشنا شد.

  ظاهراً این بازی دارای "چند سبک بازی کلاس " و یک Skyrim خواهد بود. مانند سیستم کلاس سیال این بدان معناست که جادوها و اسلحه های قابل استفاده دوگانه (ما کمی از آن را در تریلر CG مشاهده کردیم) و توانایی شکل دادن به سبک بازی شما در حین حرکت. شما می توانید یک سرکش خنجر کار ، پشت چاقو ، یک جنگجو با شمشیر و تخته ، یک جادوگر ناب ، یک کماندار یا ترکیبی از همه آنها باشید.

  در مورد انواع طلسم هایی که می توانید انتظار داشته باشید مشاهده کنید ، Obsidian عاقلانه از کار خود با ستون های ابدیت 1 و 2 الهام می گیرد. طلسم های مورد علاقه طرفداران مانند Fireball و Jolting Touch (ستون ها معادل DND \ 's Shocking Grasp) هر دو موجود هستند و به اندازه شما \ انتظار می رود و توانایی های غیر جادویی چطور؟ کوردن می گوید شخصیت های سبک جنگنده می توانند ضربه بزنند و محافظت کنند ، هر چند گفتن اینکه چقدر تاثیرگذار است دشوار است. آیا این بیشتر شبیه مبارزه فیزیکی Dark Messiah یا نزدیک به Oblivion خواهد بود ، جایی که هر سلاح مانند نودل مرطوب برخورد می کند؟ امیدوارم به مورد قبلی. قابل پخش ، ممکن است پیشرفت کلاس شبیه به Skyrim ">

  Obsidian's The Outer Worlds.

  به هر حال ، نبرد تنها چیزی نیست که باید منتظر آن بود در اعلام شده همچنین گفته می شود که این بازی شامل شنا ، محیط های تخریب پذیر و قابلیت استفاده از جادو برای تعامل با جهان اطراف شما است - برای مثال می توانید موانع چوبی را بسوزانید و آتش را در کف و دیوارها تماشا کنید.

  < p> در صورت صحت ، آن ویژگیهای خاص پیشرفت قابل توجهی در کار گذشته Obsidian با The Outer Worlds و Bethesda در Fallout و The Elder Scrolls خواهد بود. هر سه آن فرنچایزها دارای محیط های نسبتاً ایستا هستند که واقعاً نمی توان به هیچ وجه با آنها بازی کرد. به عنوان مثال ، شما نمی توانید یک گلوله آتشین به وسط جنگل پرتاب کنید و شاهد گسترش شعله های آتش در Skyrim باشید.

خبرهای دیگر از بازی