خبر

 • تک بورد - Rockstar نسخه‌های PC کلاسیک GTA Trilogy را دوباره فهرست می‌کند

  Rockstar نسخه‌های PC کلاسیک GTA Trilogy را دوباره فهرست می‌کند
  19 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ امروز Rockstar با انتشار یک به‌روزرسانی در وب‌سایت خود، از وضعیتی که Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در آن راه‌اندازی شد، عذرخواهی کرد. همچنین اعلام کرد که قصد دارد بار دیگر به مردم اجازه دهد نسخه های کلاسیک سه بازی بازسازی شده را خریداری کنند.

  Rockstar تاریخ مشخصی را برای فهرست مجدد نسخه‌های PC قدیمی‌تر Grand Theft Auto III، Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: San Andreas ارائه نکرده است. و نه قیمتی را تایید کرد، اما گفت که آنها را "به زودی" به فروشگاه Rockstar در رایانه شخصی بازگرداند. آنها به صورت یک بسته فروخته می شوند، و هرکسی که نسخه Definitive Edition را قبل از 30 ژوئن 2022 خریداری کند، بسته نسخه کلاسیک را به صورت رایگان دریافت خواهد کرد.

  در اوایل ماه اکتبر، Rockstar نسخه های اصلی بازی های کلاسیک را از فروشگاه های رایانه های شخصی و کنسول های دیجیتال حذف کرد. Rockstar همچنین اعلامیه‌های حذف DMCA و شکایت‌هایی را علیه موددرهای بازی‌های اصلی رایانه شخصی تنظیم کرده است. مددرها در حال حاضر در حال مبارزه با ادعاهای سازنده بازی هستند.

  یک ماه پس از اینکه Rockstar بازی‌های کلاسیک را از فهرست حذف کرد، نسخه Definitive Edition را برای انتقاد شدید عرضه کرد. در نهایت کمترین امتیاز کاربر متاکریتیک را به دست آورد، یعنی 0.5 از 100. زمانی که راک استار مجموعه ریمستر را روی رایانه شخصی منتشر کرد، مجبور شد سرورهای خود را برای تعمیر و نگهداری آفلاین کند و از بازی کردن مشتریانی که آن را یا بازی های دیگری از فروشگاه خریداری کرده بودند جلوگیری کند. آنها این شرکت مجبور شد نسخه Definitive Edition را برای مدت کوتاهی از فروش بر روی رایانه شخصی حذف کند، زیرا شخصی متوجه شد که آنها همچنان حاوی کد بدنام "Hot Coffee" هستند.

  این امر اجتناب ناپذیر بود. pic.twitter.com/WGYJyLywsr

  — J S-A VA

خبرهای دیگر از بازی