خبر

 • تک بورد - Rockstar تاریخ انتشار 11 نوامبر Grand Grand Theft Auto 5 را تأیید کرد

  Rockstar تاریخ انتشار 11 نوامبر Grand Grand Theft Auto 5 را تأیید کرد
  17 روز و 16 ساعت قبل

  Grand Theft Auto V نزدیک به هشت سال گاو نقدی Rockstar بوده است و به نظر نمی رسد به این زودی ها پایان یابد. سال گذشته ، سازنده اعلام کرد که نسخه نسل بعدی امسال عرضه می شود و امروز تاریخ انتشار آن را تثبیت کرد.

  روز سه شنبه ، Rockstar تاریخ انتشار نسخه های نسل بعدی Grand Theft Auto V را تأیید کرد. بازی اصلی و GTA Online در تاریخ 11 نوامبر وارد پلی استیشن 5 و Xbox Series X | S می شوند. ، درست در زمان تعطیلات. نسخه مستقل GTA Online در سه ماه اول برای دارندگان PS5 رایگان خواهد بود. با این حال ، دارندگان XSX | S باید یا بصورت جداگانه آنلاین خریداری کنند یا آن را با بسته کامل GTA V تهیه کنند.

  سال گذشته ، Rockstar طعنه زد که نسخه نسل بعدی GTA V گسترش یافته و بهبود یافته است. "برنامه نویس امروز این اصطلاحات را تکرار کرد. پیشرفته ، البته انتظار می رود. بافت و مدل سازی بهتر هیچ سخت افزاری برای سخت افزار جدید نیست. Expanded همه فکر کرده اند که آیا راک استار سرانجام قصد دارد محتوای تازه ای را به بازی وارد کند؟ این واقعیت که Rockstar قول DLC تک نفره را داده و هرگز تحویل نداده است سالهاست که مورد علاقه بسیاری از طرفداران است.

خبرهای دیگر از بازی