خبر

 • تک بورد - Rockstar به دلیل

  Rockstar به دلیل "مشکلات فنی غیرمنتظره" در ریمستر GTA عذرخواهی می کند
  18 روز و 7 ساعت قبل

  نسخه‌های اصلی نیز برای دانلود بازمی‌گردند، رایگان برای خریداران بازسازی شده حذف نسخه رایانه شخصی از فروشگاه آنلاین Rockstar.

  ادامه مطلب

  سرورهای Rockstar تقریباً برای یک روز در میان راه‌اندازی بازسازی‌شده GTA Trilogy [به‌روزرسانی] هفته گذشته، Rockstar گفت که نسخه رایانه شخصی بازی در حال حذف شدن است. حذف فایل هایی که ناخواسته در این نسخه ها گنجانده شده اند." این منجر به گزارش‌هایی شد مبنی بر اینکه این بسته شامل کپی‌هایی از آهنگ‌های موسیقی متن اصلی است که مجوز مجدد برای نسخه جدید دریافت نکرده بودند. گزارش‌های دیگر حاکی از آن است که بسته اصلی به‌طور تصادفی شامل کد منبع کامپایل نشده بود و نظرات برنامه‌نویسان جالبی از جمله ارجاع به صحنه بدنام «قهوه داغ» که در سال 2005 باعث جنجال‌های زیادی در بازی شد.

  امروز، توسعه‌دهنده اعتراف کرد. در یک پست وبلاگ که "نسخه های به روز شده این بازی های کلاسیک در حالتی عرضه نشدند که استانداردهای کیفیت خودمان یا استانداردهایی را که طرفداران ما انتظار دارند مطابقت داشته باشد."

  تبلیغات

  ما در برداشت های اولیه خود به برخی از مشکلات متعدد ریمستر اشاره کردیم که توصیه می کنیم فعلاً از بسته نرم افزاری صرف نظر کنید. از آن زمان، بازیکنان باگ های بی شماری و تصمیمات مشکوک «ریمسترینگ» را به تصویر کشیده اند. اینها از بافت های آزاردهنده گرفته تا بارندگی خیره کننده تا صحنه های خنده دار شکسته گرفته تا تکان های ماشینی تا مدل های شخصیت های عجیب و غریب و اشتباهات تایپی قدیمی ساده ای که در بازی اصلی وجود نداشتند.

  < p>

  ادامه مطلب

  شما 72 ساعت فرصت دارید تا سه گانه اصلی و قابل تغییر GTA III را در PCRockstar خریداری کنید، اکنون این وعده را می دهد که "به روز رسانی عنوان جدیدی در راه است... که به تعدادی پاسخ می دهد. از مسائل، بنابراین ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که به حل برخی از این مشکلات کمک کند. در همین حال، Rockstar تصمیم بحث برانگیز برای حذف نسخه های اصلی بازی های GTA Trilogy از خدمات دانلود دیجیتال قبل از انتشار ریمستر را عقب نشینی می کند. توسعه‌دهنده اکنون می‌گوید «می‌داند که برخی از شما هنوز دوست دارید نسخه‌های کلاسیک قبلی را برای خرید در دسترس داشته باشید» و بنابراین آنها را «به‌زودی» به‌صورت بسته‌ای به فروشگاه Rockstar برمی‌گرداند. این نسخه‌های کلاسیک همچنین به‌عنوان دانلود رایگان برای افرادی که نسخه Remastered را تا 30 ژوئن 2022 خریداری کنند، در دسترس خواهند بود.

خبرهای دیگر از بازی