techbord.com Rockstar بازی Red Dead Online را از اول دسامبر به عنوان یک بازی جداگانه به فروش می رساند

آخرین عناوین راک استار ، دنیای آزاد ، GTA V و Red Dead Redemption 2 ، دارای حالت های چند نفره گسترده ای هستند که مدتهاست به پروژه های خود تبدیل شده اند ، که عمدتا از مبارزات تک نفره آنها جدا است. با استفاده از م onlineلفه آنلاین RDR2 ، Rockstar با جدا کردن کامل Red Dead Online از بازی اصلی ، این مفهوم را دو برابر می کند - در صورت تمایل ، می توانید آن را جداگانه خریداری کنید.

مشتریان موجود Red Dead Redemption 2 در اینجا تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت: آنها همچنان Red Dead Online را در اختیار خود خواهند داشت و تمام پیشرفتهای آنها همچنان پابرجا خواهد بود. با این حال ، مشتریان جدید می توانند از 1 دسامبر RDO را در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها ، از جمله PC ، PlayStation 4 و Xbox One منتقل کنند. این بازی همچنین از طریق ویژگی های سازگاری عقب بر روی کنسول های نسل بعدی قابل پخش خواهد بود.

قیمت RDO از 5 دلار شروع می شود ، اما این فقط یک پیشنهاد "مقدماتی" است. بیایید در تاریخ 15 فوریه 2021 ، شما باید 20 دلار بپردازید تا به بازی مستقل نزدیک به آینده دسترسی پیدا کنید. طبیعتاً ، بازیکنان کنسول به دلیل ماهیت فقط آنلاین خود ، به عضویت PS Plus یا Xbox Live Gold برای بازی RDO نیاز دارند.

متأسفانه ، جدا کردن داستان اصلی Red Dead Redemption 2 از م onlineلفه آنلاین آن منجر به کاهش اندازه پرونده نمی شود - همچنان برای بارگیری 123 گیگابایت است. ما فرض می کنیم که به دلیل اینکه محتوای کمپین تک نفره هنوز در پرونده های RDO است ، فقط باید قفل آن را از طریق خرید جداگانه باز کنید (البته مطمئن نیستیم که این مقدار چقدر خواهد بود).

https://techbord.com Rockstar Red Dead Online را از اول دسامبر به عنوان یک بازی جداگانه می فروشد

در کل ، آخرین تصمیم Rockstar منطقی تجارت است. بدون شک بخش قابل توجهی از پایه بازیکنان RDR2 وجود دارد که فقط به م onlineلفه آنلاین اهمیت می دهد و هیچ وقت با داستان اصلی اذیت نمی شود - این مورد در مورد GTA 5 و GTA Online صدق می کند.

Rockstar با اجازه دادن به این بازیکنان به RDO با قیمت مقدماتی ارزان قیمت خرید می کند (حتی 20 دلار نیز در مقایسه با قیمت کامل 60 دلار بازی کم رنگ خواهد شد) ، Rockstar در حال ایجاد فرصت های بیشتر برای جلب مشتری و درآمدزایی از خریدهای معامله خرد است.

و برای بازیکنان ، هیچ چیز واقعاً نباید در اینجا تغییر کند. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، در صورت تمایل ، می توانید تجربه کامل RDR2 (از جمله RDO) را با قیمت کامل خریداری کنید ، بنابراین به نظر می رسد یک وضعیت برنده باشد.

Rockstar بازی Red Dead Online را از اول دسامبر به عنوان یک بازی جداگانه به فروش می رساند
gaming/rockstar-بازی-red-dead-online-را-از-اول-دسامبر-به-عنوان-یک.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
techbord.com ریخته گری ها به دنبال گره های فرایند جدید فراتر از 3 نانومتر به GAAFET می روند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.