خبر

 • تک بورد - Rocket League Sideswipe یک بازی 2D در محبوب بازی Psyonix در فوتبال با ماشین برای دستگاه های تلفن همراه است

  Rocket League Sideswipe یک بازی 2D در محبوب بازی Psyonix در فوتبال با ماشین برای دستگاه های تلفن همراه است
  30 روز و 1 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: بزرگترین تفاوت بین Sideswipe و بازی اصلی Rocket League این است که از یک منظر جدید - نمای 2 بعدی و جانبی - بازی می شود. اینکه این موضوع چگونه بر کل عامل سرگرمی تأثیر می گذارد باید مشخص شود اما اگر بتواند حتی کمی از جادوی اصلی را به خود جلب کند ، باید بسیار خوب باشد.

  توسعه دهنده Psyonix نسخه جدیدی از بازی محبوب فوتبال با اتومبیل را برای دستگاه های Android و iOS اعلام کرده است که در اواخر سال جاری آغاز به کار خواهد کرد.

  Rocket League Sideswipe یک سرعت 1v1 یا مسابقات 2v2 که هر کدام حدود دو دقیقه طول می کشد ، دارای کنترل های موبایل است که برای بازیکنان جدید آسان است و مکانیک های پیشرفته برای گیمرهای باتجربه که می خواهند از جدول رده بندی صعود کنند.

  Sideswipe نیز مانند بازی اصلی ، همچنین از ویژگی های قوی سفارشی سازی ماشین برای فریب سوار شدن خود برخوردار باشید. همچنین بازی در آن رایگان خواهد بود.

  Rocket League وقتی در تابستان 2015 وارد صحنه شد ، دنیای بازی را طوفانی کرد و چندین جایزه را بدست آورد. در سال 2019 ، Epic Games با مبلغی نامعلوم Psyonix را جمع کرد و یک سال بعد بازی را آزاد کرد.

  گیمرهای اندروید در استرالیا و نیوزیلند می توانند همین حالا Rocket League Sideswipe را برای یک سواری استفاده کنند بخشی از یک آزمون آلفای محدود منطقه ای. به ما گفتیم که جزئیات دیگر آزمایشات دیگر در ماه های آینده پیش از آغاز به کار عمومی در اواخر سال 2021 به اشتراک گذاشته خواهد شد.

خبرهای دیگر از بازی