خبر

 • تک بورد - Riot Games متهم به تاخیر در تحقیقات آزار و اذیت است

  Riot Games متهم به تاخیر در تحقیقات آزار و اذیت است
  29 روز و 12 ساعت قبل

  دپارتمان مشاغل و مسکن عادلانه کالیفرنیا (DFEH) با انتشار بیانیه ای این هفته Riot Games ، توسعه دهنده Valorant و League of Legends را متهم کرد که روند تحقیقات خود را در مورد ادعای جنسیت گریزی گسترده و آزار و اذیت در سال 2018 به تاخیر انداخته است. دادگاه از Riot می خواهد اجازه دهید کارکنان خود بدون ترس از عواقب با DFEH صحبت کنند.

  کسانی که از اتهامات اخیر علیه فرهنگ تبعیض و آزار و اذیت در Activision Blizzard پیروی می کنند ، ممکن است به خاطر داشته باشند که یک مورد مشابه سه سال پیش در Riot Games آغاز شده بود و DFEH کالیفرنیا هنوز در حال بررسی آن است. دو زن از Riot شکایت کردند و ادعا کردند که این شرکت برای کار مشابه به زنان کمتر از مردان حقوق می دهد و آنها مجبور به تحمل تجاوز جنسی هستند.

  در سال 2019 Riot با حدود 100 کارمند زن به توافق رسید. با این حال ، امسال ، DFEH به Riot دستور داد تا جزئیات این توافق نامه را فاش کند ، که شامل زبانی است که کارکنان را از صحبت آزادانه با دولت منع می کند. حق صحبت با DFEH و همکاری در تحقیقات آن بدون ترس از انتقام جویی. بیانیه DFEH این هفته از دادگاه عالی لس آنجلس می خواهد که Riot را ملزم به رعایت کند.

  "موافقت نامه هایی که تلاش می کند افراد را از ثبت شکایت یا کمک به آنها منع کند کوین کیش ، مدیر DFEH گفت ، پرونده DFEH از مقررات ضد تلافی جویانه و ضد تداخل قانون اشتغال و مسکن عادلانه سرپیچی می کند. "وجود چنین موافقت نامه هایی تأثیر مهیبی بر تمایل افراد برای ارائه اطلاعاتی دارد که ممکن است برای DFEH اهمیت داشته باشد زیرا به دنبال پیشبرد منافع عمومی در از بین بردن تبعیض و آزار و اذیت غیرقانونی شغلی است."

  امروز ، Riot Games بیانیه ای به IGN ارسال کرد و ادعا کرد که هرگز کارکنان را از صحبت با دولت منع نکرده است. در گفتگو با سازمان های دولتی ، "می خوانید. " شورش هرگز و هیچ کس از کسی بخاطر صحبت با هیچ نهاد دولتی انتقام نگرفته است. "

  در اوایل سال جاری ، Alienware همکاری خود را با Riot به دلیل ادعاها و تأثیر منفی آن بر تصویر عمومی آن.

خبرهای دیگر از بازی