خبر

 • تک بورد - Riot Games در حال آوردن Valorant به موبایل است

  Riot Games در حال آوردن Valorant به موبایل است
  11 روز و 10 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Valorant بدون شک با ورود 14 میلیون بازیکن ماهانه ، یکی از محبوب ترین عناوین مدرن FPS است. به مناسبت اولین سالگرد بازی ، Riot اعلام کرده است که بازی در حال گسترش به سیستم عامل های بیشتری است ، از تلفن ها و دستگاه های تلفن همراه شروع می شود (هنوز جزئیات بیشتری در این مورد وجود ندارد) ، بازی به راحتی \ "Valorant Mobile \" نامیده می شود. "

  "یکی از مهمترین اهداف ما در سال جاری جلب اعتماد و احترام جامعه جهانی FPS و اثبات به آنها بود که والورنت همیشه اصول اساسی یک رقابت کاملاً ارزشمند را حفظ خواهد کرد. tac-shooter ، "گفت آنا دونلون ، تهیه کننده اجرایی Valorant در Riot Games. "دیدن اینکه جامعه در حال رشد بازیکنان ما آنچه را که ما سعی داریم با Valorant انجام دهیم تشخیص و از آن قدردانی می کند فراتر از آن چیزی است که انتظار داشتیم و ما هیجان زده ایم که به زودی همان تجربه رقابتی Valorant را به بازیکنان حتی بیشتر جهانی ارائه خواهیم داد. "

  Valorant Mobile اولین قدم در آوردن بازی به بازیکنان بیشتر خواهد بود. هنوز تاریخ انتشار یا جزئیات دقیق در مورد سیستم عاملهای آن اعلام نشده است ، بنابراین باید قبل از دیدن Valorant در حین حرکت ، کمی بیشتر صبر کنیم.

  https://techbord.com Riot Games دارد Valorant را به تلفن همراه می آورد

  Riot همیشه قصد داشت بازی را به صورت چندگانه راه اندازی کند بستر، زمینه. به زودی پس از انتشار رایانه ، فهمیدیم که این بازی برای کنسول ها در حال آزمایش آلفا است ، اما توسعه دهندگان از وضعیت بازی کاملاً مطمئن نبودند و تا به امروز نسخه کنسولی اتفاق نیفتاده است.

  > در کنار اعلامیه Valorant Mobile ، Riot Games آنچه را که نسخه PC برای طرفداران در نظر گرفته است ، نشان داد. از امروز ، کاربران برای خرید پوسته های تخفیف دار به بازار شب دسترسی خواهند داشت ، این فرصت را دارند که در مورد اینکه کدام اسلحه باید برگردد رای دهند و شروع به جمع آوری مجموعه کارت های محدود نسخه YR1 می کنند.

  در ماه ژوئن ، Riot همچنین یک Battlepass جامعه جدید منتشر کنید ، یک گذرگاه رویداد رایگان و یک ماهه افزایش جوخه به شما اعطا کرده و سطح بندی حساب را معرفی می کنید. طرفداران Valorant همچنین می توانند روی جریان مستقیم در 21 ژوئن ، بازگشت WWFest در 25 ژوئن و یک نماینده جدید در تاریخ نامعلوم حساب کنند.

خبرهای دیگر از بازی