خبر

 • تک بورد - Riot Games ، توسعه دهنده League of Legends ، روی MMO کار می کند

  Riot Games ، توسعه دهنده League of Legends ، روی MMO کار می کند
  28 روز و 7 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: راه اندازی و پیشرفت یک MMO زمان زیادی می برد ، به همین دلیل هنوز تعداد کمی از آنها در مقایسه با ژانرهای دیگر بازی های ویدیویی وجود دارد. با این حال ، به نظر می رسد که Riot ، توسعه دهنده League of Legends ، احساس می کند برای پیوستن به صفوف غول هایی مانند World of Warcraft و Guild Wars 2 چه چیزی لازم دارد - Riot VP Greg Street در توییتر اعلام کرد که این استودیو در حال کار

  این اولین بار برای Riot خواهد بود: در حالی که League of Legends یک بازی با یک پایه بازیکن بزرگ است ، اما در پایان روز هنوز یک MOBA است. حتی بزرگترین و بلند پروازانه ترین MOBA ها در مقایسه با کوچکترین و محافظه کارترین MMO ها ، که به طور معمول حداقل چند صد بازیکن در هر سرور دارند ، اگر نه هزاران نفر ، کم رنگ هستند.

  این یک کار عظیم است ، اما خوشبختانه ، خزانه های سنگین Riot باید به آنها اجازه دهد استعدادهای مناسب را استخدام کند تا هر دیدی که برای MMO دارد به واقعیت تبدیل شود. متأسفانه برای ما گیمرها و تماشاگران ، احتمالاً مدت زیادی طول خواهد کشید تا اطلاعات مشخصی در مورد این پروژه بشنویم.

  من خبری دارم! کار اخیر من در Riot کمک به توسعه جهان لیگ بوده است که به آن احتیاج خواهیم داشت! چون وقت آن است. کار جدید من این است که یک بازی بزرگ (برخی ممکن است بگویند عظیم) است که بسیاری از شما و بسیاری از آشوبگران از ما خواسته ایم آن را ایجاد کنیم. PS ما در حال استخدام هستیم

  - Greg Street (Ghostcrawler) 18 دسامبر 2020

  همانطور که در توییت تعبیه شده در بالا مشاهده می کنید ، خیابان دقیقاً درباره جزئیات MMO Riot جزئیات زیادی ارائه نکرده است. در عوض ، وی صرفاً وجود آن را تأیید کرد (در پاسخ به س fromال کاربر توئیتر ریشل) ، و اینکه او اکنون پروژه را "لگد کردن" کرده است. به عبارت دیگر ، توسعه در مراحل اولیه است و توسعه دهندگان هنوز در حال جذب هستند.

  با این وجود ، League of Legends MMO این پتانسیل را دارد که بسیار هیجان انگیز باشد. جهان Runeterra پر است از شخصیت های مذهبی غنی و جالب ، که طی سالهای متمادی ساخته شده اند. فرصت دادن به بازیکنان برای فرو رفتن عمیق تر در آن جهان به نظر می رسد دستورالعمل موفقیت است ، بنابراین امیدواریم که همه چیز به خوبی رقم بخورد.

خبرهای دیگر از بازی