خبر

 • تک بورد - Riot Games برای حل و فصل شکایت تبعیض جنسیتی 100 میلیون دلار پرداخت می کند

  Riot Games برای حل و فصل شکایت تبعیض جنسیتی 100 میلیون دلار پرداخت می کند


  26 روز و 12 ساعت قبل

  Riot متهم شد که برای کارهای مشابه دستمزد کمتری به زنان می دهد و فرهنگ آزار و اذیت را تقویت می کند.

  ادامه مطلب

  Riot Games به دلیل اتهامات آزار و اذیت جنسی شکایت کرد، تفاوت پرداختی Riot Games یک دعوی حقوقی 100 میلیون دلاری را حل و فصل کرد. این شکایت که در سال 2018 توسط دو کارمند زن ارائه شد و بعداً به عنوان یک دعوای دسته جمعی تأیید شد، استودیو را به تبعیض، آزار جنسی و دستمزد نابرابر متهم کرد.

  بر اساس شرایط تسویه حساب، Riot Games ۸۰ میلیون دلار مستقیماً به زنانی که از نوامبر ۲۰۱۴ تا کنون در این شرکت کار کرده‌اند، از جمله کارمندان تمام وقت، پاره وقت و موقت پرداخت می‌کند. 20 میلیون دلار باقیمانده به دستمزد وکلا تعلق خواهد گرفت.

  علاوه بر پرداخت 100 میلیون دلاری، Riot Games اصلاحات سیاست محل کار را نیز اعمال خواهد کرد. اینها شامل ایجاد خط لوله درخواست برای پیمانکاران فعلی یا سابق برای درخواست موقعیت های دائمی و شفافیت بیشتر در مورد حقوق برای متقاضیان شغل می شود.

  "ما می خواهیم اذعان کنیم که زمان این اعلام ایده آل نیست. در یک ایمیل سراسری شرکت که دوشنبه شب توسط واشنگتن پست ارسال شد، آمده بود: «جزئیات نهایی توافق به سرعت جمع‌آوری شد، و ما می‌خواستیم که شما به‌جای خواندن آن در اخبار در زمان استراحت، مستقیماً در مورد آن از ما بشنوید. «

  آگهی

  در دعوی حقوقی، Riot متهم شد که زنان را در نقش‌های کم‌درآمدی قرار می‌دهد، به زنان دستمزد کمتری نسبت به مردان برای کارهای مشابه پرداخت می‌کند، مرتباً مردان را به زنان ارتقا می‌دهد، و فضای اداری ایجاد می‌کند که کارمندان زن را در معرض «تبعیض» قرار می‌دهد. آزار و اذیت و تلافی."

  ادامه مطلب

  Riot Games به کارمندان زن 10 میلیون دلار در تسویه حساب Riot پیشنهاد می کند. در سال 2018 برای تسویه حساب 10 میلیون دلاری با مدعیان مذاکره کرد، اما وزارت مشاغل و مسکن منصفانه کالیفرنیا این توافق را مسدود کرد. DFEH در عوض گفت که زنان کارمند ممکن است بیش از 400 میلیون دلار غرامت دریافت کنند که تفاوت دستمزد را پوشش می دهد. کوین کیش، مدیر DFEH در بیانیه ای گفت: «این توافق تاریخی نشان دهنده تعهد کالیفرنیا به اجرای استراتژیک و مؤثر قوانین مستحکم حقوق برابر، ضد تبعیض و ضد آزار ایالتی است. «اگر این حکم توسط دادگاه وارد شود، به کارکنان و پیمانکارانی که تحت تأثیر تبعیض جنسی و آزار و اذیت قرار گرفته اند، غرامت پرداخت می کند، تغییرات پایدار در این محل کار را تضمین می کند و این پیام را ارسال می کند که همه صنایع در کالیفرنیا، از جمله صنعت بازی، باید دستمزد برابر و محل کار رایگان ارائه دهند. از تبعیض و آزار.”


  تگ ها:

  riot , games , شکایت , تبعیض , جنسیتی , میلیون , دلار , پرداخت


  v 7
خبرهای دیگر از بازی