خبر

 • تک بورد - Resident Evil Village: چگونه می توان تایمر نمایش را دور زد. Capcom تریلری مبتنی بر عروسک را منتشر می کند

  Resident Evil Village: چگونه می توان تایمر نمایش را دور زد. Capcom تریلری مبتنی بر عروسک را منتشر می کند
  9 روز و 17 ساعت قبل

  نسخه نمایشی Capcom’s Resident Evil Village فقط 60 دقیقه به بازیکنان فرصت می دهد تا از قلعه و مناطق روستایی بازی بازدید کنند. با این حال ، در رایانه شخصی کسی راهی برای تنظیم مجدد آن تایمر پیدا کرده است ، به شما این امکان را می دهد که بدون فشار ساعت تیک بزنید.

  همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده است ، پوسترهای موجود در انجمن های بخار نسخه ی نمایشی روشی را برای دور زدن تایمر با استفاده از ابزار SAM شخص ثالث نشان می دهد. رخ دادن. یک روز قبل از فاش شدن سو exploاستفاده ، پس از اینکه بازیکنان از قفل شمارش معکوس برای انتشار آن عبور کردند ، مجبور شد سرورهای نسخه ی نمایشی رایانه را از بین ببرد و به آنها امکان دسترسی زودهنگام به محتوا را می دهد. کاربر Steam Leaves می خواهد به یک ساعت بازی Resi Village محدود شود ، راهنمای گام به گام مفیدی را ارسال کرده است:

  1. Steam Cloud را برای نسخه نمایشی RE8 غیرفعال کنید

  2. Steam SAM (Steam Achievement Manager) را بارگیری کنید

  3. حذف Savefiles محلی (واقع شده: D: \\ Steam \\ userdata \\\\ 1541780 \\ remote \\ win64_save \\)

  4. Steam SAM را شروع کنید

  5. RE8 Demo

  6 را انتخاب کنید. دستاوردها و آمارها را حذف کنید ، تأیید کنید.

  این باید تایمر را هنگام پخش مجدد نسخه آزمایشی به صفر برساند ، دو روز پس از اجرای کامل بازی تا 9 مه در دسترس است.

  به عنوان کپکام ویدئوی تبلیغاتی اطراف Resident Evil Village را بالا می برد ، به طرز عجیبی یک ویدیوی تبلیغاتی منتشر کرده است که چهار شخصیت اصلی آن را به عنوان عروسک نشان می دهد.

  انتظار می رود طی چند ماه آینده تعداد زیادی از امتیازات Resident Evil را ببینید. Capcom در ویترین اخیر Resident Evil Village خود فاش کرد که سری انیمیشن های Resident Evil: Infinite Darkness در ماه جولای به Netflix می رسد و ما فهمیدیم که حالت پاداش Mercenaries به بازی آینده بازمی گردد. یک حالت دوربین نیز وجود دارد و ما مشتاقانه منتظر بریدگی های بیشتری از خانم دیمیترسکو در اندازه واقعی هستیم.

  "Resident Evil: Infinite Darkness \" پیش نمایش تبلیغات تبلیغاتی جدید را در طی #REShowcase Coming to Netflix July 2021 pic.twitter .com / dOaP5Sg6ff

  - Fandom (getFANDOM) 15 آوریل 2021

خبرهای دیگر از بازی