خبر

 • تک بورد - Resident Evil Re: Verse به سال 2022 برگردانده می شود

  Resident Evil Re: Verse به سال 2022 برگردانده می شود
  13 روز و 12 ساعت قبل

  Resident Evil Re: Verse ، تجربه چند نفره آنلاین که قرار بود در کنار Resident Evil Village همراه باشد ، هنگامی که Capcom Village را در ماه مه راه اندازی کرد ، کاملاً آماده نبود. این امر به تابستان - به طور خاص ژوئیه - برگردانده شد ، اما اکنون در حال یادگیری هستیم که کپکام به زمان بیشتری برای از بین بردن چین و چروک پوست نیاز دارد.

  حساب رسمی توییتر Resident Evil تأیید کرده است که Resident Evil Re: Verse به سال 2022 منتقل شده است تا تیم توسعه دهنده فرصت بیشتری برای ارائه "یک تجربه گیم پلی روان" داشته باشد. به ما گفته شده است که جزئیات اضافی در مورد پرتاب به روز شده در تاریخ بعدی خرد خواهد شد.

  معرفی قبلی Resident Evil Re: Verse در ژوئیه 2021 می تواند برای ارائه یک تجربه گیم پلی روان به کار خود ادامه دهد. بعداً جزئیات به روز شده به روز رسانی را به اشتراک خواهیم گذاشت. تشکر از شما برای صبر و درک شما. pic.twitter.com/o8hP363fjR

  - Resident Evil (RE_Games) 15 جولای 2021

  بنابراین ، ما حداقل در حال بررسی پنج ماه تأخیر هستیم. Capcom در سال 2022 تاریخ مشخصی را اعلام نکرد ، بنابراین برای همه آنچه می دانیم ممکن است تا دسامبر 2022 کاهش یابد.

  خبر خوب این است که Resident Evil Re: Verse یک نسخه رایگان است که در کنار خرید قرار دارد از Resident Evil Village ، بنابراین به نظر نمی رسد که خریداران هیچ هزینه اضافی داشته باشند.

  کپکام به شما گفت که گیمرها کد بارگیری را که با Village دریافت کرده اند پیگیری کنند. با این حال بهترین است ، شما می توانید پیش بروید و اکنون آن را به حساب خود اضافه کنید تا بازی هنگام راه اندازی سال آینده آماده پخش شود.

خبرهای دیگر از بازی