خبر

 • تک بورد - Resident Evil 4 به طور اختصاصی برای Oculus Quest 2 درست در زمان هالووین به VR می آید

  Resident Evil 4 به طور اختصاصی برای Oculus Quest 2 درست در زمان هالووین به VR می آید
  24 روز و 10 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظرش بود: درست در زمان هالووین ، Capcom یک نسخه VR از Resident Evil 4 را نشان داد. روز دوشنبه ، ناشر گفت که در 21 اکتبر ساعت 7 صبح PDT ، درست در زمان هالووین ، راه اندازی می شود. Capcom هنوز قیمتی برای بازی درج نکرده است. اگر به اندازه Resident Evil 7 برای PSVR ترسناک است ، ممکن است بخواهید کشوی لباس زیر خود را دوباره جور کنید.

  استودیو Armature و Oculus Studios روی بندر اختصاصی Oculus Quest 2 که برای اولین بار در آوریل اعلام شد همکاری کردند. Capcom یک تریلر گیم پلی تهیه کرد تا تاریخ انتشار آن مشخص شود (در زیر). پورت VR دارای همه ویژگی های همه جانبه ای است که از یک بازی واقعیت مجازی انتظار می رود. بازیکنان می توانند اشیاء را از محیط بیرون آورده و با کشیدن آنها از پوسته های مختلف بین سلاح ها جابجا شوند. بازیکنان به جای دکمه های کنترل ، پازل ها را با دستان مجازی خود دستکاری می کنند.

  https://techbord.com Resident Evil 4 می آید به صورت VR منحصراً برای Oculus Quest 2 درست در زمان هالووین

  از آنجا که Quest 2 بی سیم است ، بازی را می توان بدون ایستادن و نگرانی از کشیدن دکمه بازی خود در حالت ایستاده انجام داد. البته ، کسانی که از سرگیجه رنج می برند یا تازه وارد VR شده اند ممکن است بخواهند نشسته بازی کنند. برای کمک به سرگیجه مربوط به واقعیت مجازی ، بازیکنان می توانند بین حالت های تله پورت و حرکت در مقیاس اتاق یکی را انتخاب کنند.

  اوایل امسال ، عکاس و هنرمند جودی یوراچک از کاپوم به دلیل استفاده از آثار او در Resident Evil 4 و عناوین دیگر Capcom یکی از قطعات بلند شده در لوگوی RE4 ظاهر می شود ، که Capcom تا آوریل سال جاری بدون تغییر از آن استفاده می کرد. شکایت یوراچک در ماه ژوئن مطرح شد و در آخرین اعلامیه ، ناشر لوگو را تغییر داد تا پارگی در عدد چهار ، که ادعا می کند یوراچک مالک آن است ، حذف شود. اگرچه پذیرش تخلف نیست ، اما می تواند نشان دهنده این باشد که Capcom در حال آماده شدن برای حل اختلاف است.

  Resident Evil 4 VR در 21 اکتبر 2021 فقط در Oculus Quest 2 راه اندازی می شود. قیمت باید تعیین شود. می توانید برای به روزرسانی در وب سایت Oculus ثبت نام کنید.

خبرهای دیگر از بازی