خبر

 • تک بورد - Remedy با Tencent همکاری می کند تا یک تیراندازی رایگان برای بازی ایجاد کند

  Remedy با Tencent همکاری می کند تا یک تیراندازی رایگان برای بازی ایجاد کند


  28 روز و 18 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: غول سرگرمی چینی Tencent جایگاه گسترده ای در صنعت بازی دارد و سلطه جهانی آن تنها با گذشت سال ها بیشتر می شود. قبلاً چندین بازی‌ساز غیرچینی را به خاطر استعدادها و IP‌هایشان جذب کرده است و اکنون با توسعه‌دهنده Control Remedy همکاری می‌کند تا عنوان جدیدی به نام \\"Vanguard\\" ایجاد کند.

  این معامله قابل توجه است زیرا به هیچ وجه شامل برداشتن Remedy توسط Tencent نیست. Vanguard IP خود Remedy است و خواهد ماند. به جای نوعی ادغام یا خرید، این دو شرکت در واقع با یکدیگر همکاری می کنند تا این بازی را تامین مالی و مشترک منتشر کنند.

  این یک بازی تیراندازی رایگان با تاکید بر شرکت PvE خواهد بود. گیم پلی -op و عناصر خدمات زنده. جزییات دیگر هنوز در فضای مجازی باقی مانده است - به عنوان مثال، ما نمی دانیم که بازی اول شخص خواهد بود یا سوم. شاید بتوان انتظار دومی را داشت. تیراندازی سوم شخص همان چیزی است که Remedy با آن شناخته می شود، به خصوص پس از انتشار Control، یکی از بهترین (و عجیب ترین) تیراندازی سوم شخص اکشن ماجراجویی موجود.

  پس، چه خواهد شد. تقسیم کار مانند اینجا برای Remedy و Tencent است؟ البته Remedy به طور انحصاری روی پروژه اصلی کار خواهد کرد، اما هر دو طرف خزانه خود را به بودجه خواهند ریخت.

   https://techbord.com <b>Remedy</b> با <b>Tencent</b> شریک می شود تا یک شوتر co-op <b>رایگان</b> برای <b>بازی</b> <b>ایجاد</b> کند

  وقتی بازی به انتشار نزدیک شد و برای بومی سازی آماده شد، Tencent این هزینه ها را بر عهده خواهد گرفت. "بازارهای آسیایی انتخاب شده"، در حالی که Remedy این فرآیند را برای مناطق دیگر مدیریت خواهد کرد. هر شرکت هزینه های مربوط به انتشار و عملیات پس از راه اندازی را از جیب خود پرداخت خواهد کرد. با این حال، پس از راه‌اندازی بازی، درآمد بین شرکت‌ها تقسیم می‌شود.

  Vanguard همچنین نسخه موبایلی را دریافت می‌کند که Tencent آن را تحت یک "طرح تقسیم درآمد جداگانه" توسعه و منتشر خواهد کرد - - احتمالاً یکی از آنها طرفدار Tencent است زیرا بیشتر کارهای سنگین را در آنجا انجام می دهد.

  باید دید که آیا Vanguard یک بازی مناسب خواهد بود یا خیر. Remedy در حال حاضر بسیار نازک شده است. در مجموع روی چهار پروژه جدید کار می کند. اینها عبارتند از Vanguard، دنباله Control، نوعی بازی coop که در دنیای Control اتفاق می افتد و البته Alan Wake 2.


  تگ ها:

  remedy , tencent , همکاری , تیراندازی , رایگان , بازی , ایجاد


  v 8
خبرهای دیگر از بازی