خبر

 • تک بورد - Red Dead Redemption 2 هفته آینده انویدیا DLSS و محتوای آنلاین بیشتری را دریافت می کند

  Red Dead Redemption 2 هفته آینده انویدیا DLSS و محتوای آنلاین بیشتری را دریافت می کند
  17 روز و 9 ساعت قبل

  احتمالاً میلیونها عکس از غرب RDR2 زیبا و وحشی وجود دارد ، و به روزرسانی هفته آینده Rockstar دلیل دیگری برای مشغله به بازیکنان می دهد: Nvidia DLSS. انتظار می رود که گاوچران ها و دختران بیش از هر زمان دیگری لباس و ظاهر تیزتری داشته باشند ، به روزرسانی Blood Money محتوای مورد نیاز را به حالت آنلاین بازی اضافه می کند ، از جمله انواع ماموریت های جدید ، لباس ها و یک جنایتکار جدید در دنیای زیرین از دنی د

  Red Dead Redemption 2 سرانجام هفته آینده از پشتیبانی انویدیا DLSS برخوردار خواهد شد و به رایانه های شخصی مجهز به RTX در نرخ فریم و کیفیت تصویر بسیار خوب می بخشد. Rockstar که به زودی منتظر به روزرسانی Blood Money برای وسترن دنیای آزاد است ، محتوای جدیدی برای Red Dead Online هنگام ورود به هفته آینده به ارمغان می آورد.

  گاوچران ها تاکنون می دانند انتظار زیادی برای RDR2 ندارند. بازیکن تک نفره DLC ، با توجه به برخورد Rockstar با GTA مانند بازی. با این حال ، ورود Nvidia DLSS همراه با داستان حماسی رستگاری احتمالاً پخش مجدد دیگری را برانگیخته است.

  https://techbord.com Red Dead Redemption 2 هفته آینده انویدیا DLSS و محتوای آنلاین بیشتری را دریافت می کند

  در مورد Red Dead Online ، Rockstar قصد دارد با به روزرسانی آینده Blood Money ، که معرفی می کند ، از کمبود شکایات مربوط به محتوا بکاهد. بازیکنان به گیدو مارتلی ، یک جنایتکار و دست راست جدید در جهان زیرین آنجلو برونته. وی برای بازیابی "Capitale" یک اسلحه ساز استخدام خواهد کرد که ارز جدیدی را باز می کند که انواع بیشتری از مأموریت ها را باز می کند.

  هنگامی که بازیکنان به اندازه کافی "Capitale" را از طریق مربیان ، چند مرحله ای جمع آوری کردند سرقت ها و جرایم دیگر - چه به صورت انفرادی و چه به صورت مشکوک - مارتلی آنها را برای مقابله با یک سیاستمدار مشکل دار لموی به عنوان بخشی از "فرصت ها" اخراج می کند.

  همچنین یک Quick جدید وجود دارد Draw Club که اساساً یک گذرگاه فصلی است که به "چهار پاس سریع آتش " تقسیم می شود که طی ماههای آینده به صورت متوالی وارد می شود. علاوه بر این ، بازیکنانی که قبلاً این کار را از دست داده بودند می توانند شخصیت های خود را مانند اعضای باند Van der Linde در به روزرسانی های بعدی بازی بپوشانند.

خبرهای دیگر از بازی