خبر

 • تک بورد - Red Dead Redemption 2 به لطف این مد طرفدار جدید اکنون در VR قابل پخش است

  Red Dead Redemption 2 به لطف این مد طرفدار جدید اکنون در VR قابل پخش است
  20 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Red Dead Redemption 2 اکنون می تواند در واقعیت مجازی تجربه شود ، تا زمانی که با نصب یک مد ساخته شده توسط فن خوب باشید. مد غیررسمی Red Dead Redemption 2 VR با مجوز از لوک راس ، که اخیراً این مد را در صفحه Patreon خود قرار داده است. راس همچنین مسئول R.E.A.L است. VR mod برای Grand Theft Auto V ، اما تبدیل RDR2 دشوارتر بود.

  همانطور که راس در Patreon توضیح می دهد ، این بازی از نظر فنی بسیار پیشرفته تر از GTA V است. علاوه بر این ، API های گرافیکی پشتیبانی شده (DX12 و Vulkan) "به همان نسبت پیچیده تر از DX11 هستند که GTA V بر اساس آن ساخته شده است." به همین ترتیب ، او مجبور شد یک چارچوب کاملاً جدید برای تزریق VR ایجاد کند.

  راس از شش ماه گذشته تمام مدت روی پروژه کار کرده است و بر اساس تصاویر گیم پلی UploadVR ، واقعاً خودش را پشت سر گذاشته است.

  راس گفت که قصد دارد در کوتاه مدت بهبود حالت RDR2 را ادامه دهد. وی با فرض اینکه حمایت جامعه در آنجا باشد ، وی اظهار امیدواری کرد که بتواند مدتی دیگر بازی های AAA را اصلاح کند ، از Cyberpunk 2077 ، Horizon Zero Dawn ، Assassin's Creed Valhalla و Watch Dogs: Legions به عنوان نامزدهای بالقوه نام برد.

  علاقه مندان برای دسترسی به حالت RDR2 باید مشترک Ross 'Patreon شوید. اشتراک ها از 10 دلار در ماه شروع می شوند. اگر ترجیح می دهید ابتدا برخی از کارهای قبلی وی را بررسی کنید ، حالت های VR برای No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way و GTA V به صورت رایگان در دسترس است.

خبرهای دیگر از بازی