خبر

 • تک بورد - Red Dead Online اکنون به صورت یک بازی جداگانه با قیمت 5 دلار در دسترس است

  Red Dead Online اکنون به صورت یک بازی جداگانه با قیمت 5 دلار در دسترس است
  17 روز و 20 ساعت قبل

  آخرین عناوین راک استار ، دنیای آزاد ، GTA V و Red Dead Redemption 2 ، دارای حالت های چند نفره گسترده ای هستند که مدتهاست به پروژه های خود تبدیل شده اند ، که عمدتا از مبارزات تک بازیکنان آنها جدا شده است. با استفاده از م onlineلفه آنلاین RDR2 ، Rockstar با جدا کردن Red Dead Online از بازی اصلی ، این مفهوم را دو برابر می کند - در صورت تمایل اکنون می توانید آن را جداگانه خریداری کنید.

  مشتریان موجود Red Dead Redemption 2 تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت: آنها همچنان Red Dead Online را در اختیار خود خواهند داشت و تمام پیشرفت آنها با درایت باقی خواهد ماند. با این حال ، مشتریان جدید می توانند از 1 دسامبر RDO را در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها ، از جمله PC ، PlayStation 4 و Xbox One منتقل کنند. این بازی همچنین از طریق ویژگی های سازگاری عقبانه خود در کنسول های نسل بعدی قابل پخش خواهد بود.

  قیمت Red Dead Online از 5 دلار شروع می شود ، اما این فقط یک پیشنهاد "مقدماتی" است. بیایید در تاریخ 15 فوریه 2021 ، برای دسترسی به بازی مستقل باید 20 دلار بپردازید. طبیعتاً ، بازیکنان کنسول به دلیل ماهیت فقط آنلاین آن ، به عضویت PS Plus یا Xbox Live Gold برای بازی RDO نیاز دارند.

  متأسفانه ، جدا کردن داستان اصلی Red Dead Redemption 2 از م componentلفه آنلاین آن منجر به کاهش اندازه پرونده نمی شود - همچنان برای بارگیری 123 گیگابایت است. ما تصور می کنیم که به دلیل اینکه محتوای مبارزات تک نفره هنوز در پرونده های RDO است ، فقط باید قفل آن را از طریق خرید جداگانه باز کنید (البته مطمئن نیستیم که این مقدار چقدر خواهد بود).

  https://techbord.com Red Dead Online اکنون بصورت یک بازی جداگانه با قیمت 5 دلار در دسترس است

  در مجموع ، آخرین تصمیم Rockstar منطقی تجارت است. بدون شک بخش قابل توجهی از پایه بازیکنان RDR2 وجود دارد که فقط به م onlineلفه آنلاین اهمیت می دهد و به هیچ وجه با داستان اصلی اذیت نمی شود - این مورد در مورد GTA 5 و GTA Online صدق می کند.

  Rockstar با اجازه دادن به این بازیکنان به RDO با قیمت مقدماتی ارزان قیمت خرید می کند (حتی 20 دلار نیز در مقایسه با قیمت کامل 60 دلار بازی کم رنگ خواهد شد) ، Rockstar در حال ایجاد فرصت های بیشتر برای جلب مشتری و درآمدزایی از خریدهای معامله خرد است.

  و برای بازیکنان ، هیچ چیز واقعاً نباید در اینجا تغییر کند. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، در صورت تمایل ، می توانید تجربه کامل RDR2 (از جمله RDO) را با قیمت کامل خریداری کنید ، بنابراین به نظر می رسد یک وضعیت برنده باشد.

خبرهای دیگر از بازی