techbord.com Re-Logic پس از سه هفته قطع دسترسی به حساب های Google ، Terraria را در Stadia لغو می کند

چرا مهم است: Terraria که به عنوان نسخه 2 بعدی Minecraft توصیف می شود ، از زمان راه اندازی آن در سال 2011 ، موفقیت گسترده ای را دیده است. از آوریل گذشته ، بیش از 30 میلیون نسخه در 14 سیستم عامل فروخته بود و صدها نسخه به روز شده دریافت کرده است ، همچنین محتوای جدید اضافه می کند و تکامل بازی در شرف افزودن یک پلتفرم پانزدهم سازگاری بود ، اما گوگل توپ را کنار گذاشت.

با توجه به محبوبیت آن ، تعجب آور نبود که یک ردیتور در آخر هفته PEGI را برای نسخه Google Stadia Terraria کشف کرد. اگرچه هرگز به طور رسمی اعلام نشده است ، اما به نظر می رسد Re-Logic آن را به سیستم عامل ابر بازی Google منتقل کرده است. با این حال ، به نظر می رسد اندرو اسپینکس ، بنیانگذار استودیو ، به لطف گوگل که "راه حل" را به او داده بود ، به طور غیر منتظره ای بندر را لغو کرد. حساب Youtube یا Gmail. ما اکنون 10 روز است که بدون توضیح هیچ یک از آنها قفل شده ایم. https://t.co/XFQKI2wuMj

- Terraria Official (Terraria_Logic) 27 ژانویه 2021

همه چیز از چند هفته پیش شروع شد وقتی که Spinks خود را در تمام حساب های Google خود ، از جمله یک Gmail قفل شده دید. آدرسي كه 15 سال دارد. علاوه بر این ، Spinks می گوید که وی "هزاران دلار برنامه در Google Play از دست داده است".

وی در ابتدا پس از 10 روز عدم دسترسی به Re-Logic در 26 ژانویه از طریق توییتر با YouTube تماس گرفت. کانال رسمی. هنوز از روز دوشنبه مسئله وی حل نشده بود. Spinks ادعا می کند که او هیچ کاری در نقض ToS Google انجام نداده است و هیچ دلیلی برای تعلیق حساب خود ارائه نشده است. Spinks از ناامیدی خود در یک سری توییت ها خبر داد و Terraria را در Stadia لغو کرد و گفت که Google این پل را "سوزاند".

من با شرکتی که ارزش مشتری آنها را داشته باشد درگیر نمی شوم شرکا خیلی کم تجارت با شما یک مسئولیت است.

- او در توییت خود نوشت: Andrew Spinks (Demilogic) 8 فوریه 2021

"Terraria برای Google Stadia لغو شد". "شرکت من دیگر از هیچ یک از سیستم عاملهای شما به سمت جلو پشتیبانی نخواهد کرد. "

طبق لیست PEGI ، راه اندازی Stadia Terraria قرار بود تقریباً در اوایل ماه فوریه باشد. شاید بعد از کمی تبلیغات رسانه ای ، Google با عذرخواهی اقدام به اصلاح و بازگرداندن Spinks کند - یا این که حداقل دلیل قفل شدن وی در حساب های خود را توضیح دهد.

Re-Logic پس از سه هفته قطع دسترسی به حساب های Google ، Terraria را در Stadia لغو می کند
gaming/re-logic-پس-از-سه-هفته-قطع-دسترسی-به-حساب-های-google.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.