techbord.com Razer نسخه های بی سیم لوازم جانبی بازی DeathAdder ، BlackShark و BlackWidow خود را راه اندازی می کند

چرا مهم است: Razer یکی از مشهورترین چهره ها در بازارهای پیرامونی بازی است. آنها هدست ، موش ، صفحه کلید (مکانیکی یا غیر از این) ، ابزارهای مدیریت سیم ، تشک ماوس و موارد دیگر می سازند. امروز ، روند تولید آنها به طور قابل توجهی گسترش یافته است: Razer نسخه های بی سیم چندین محبوب ترین محصولات خود را منتشر کرده است.

اکنون ، می توانید نسخه بی سیم "HyperSpeed ​​" ماوس معروف DeathAdder V2 رازر (که قبلاً در لیست های "Best of") داشته ایم را خریداری کنید ، هدست BlackShark V2 ، و صفحه کلید BlackWidow V3.

همه این دستگاه ها مانیتور "Pro" را دارند و تاخیر بسیار کم و عمر باتری استثنایی را نوید می دهند. بدون آزمایش گجت ها برای خود ، دشوار است بگوییم ادعاهای بازاریابی Razer دقیق است ، اما با این وجود به مشخصات تبلیغ شده هر محصول خواهیم پرداخت.

https://techbord.com Razer نسخه های بی سیم وسایل جانبی بازی DeathAdder ، BlackShark و BlackWidow خود را راه اندازی می کند

We " با $ 130 دلار DeathAdder V2 Pro کارها را شروع می کنید. طبق گفته Razer ، این موس بی سیم دارای یک سنسور نوری 20،000 DPI و تا 120 ساعت دوام باتری بلوتوث است. اگر حالت HyperSpeed ​​Razer را فعال کنید ، این تعداد به 70 ساعت کاهش می یابد.

بعدی BlackShark V2 Pro است. ادعا می شود این دستگاه با یک بار شارژ حداکثر تا 24 ساعت کار می کند در حالی که دارای ویژگی هایی مانند میکروفن قابل جدا شدن و لغو نویز غیرفعال "پیشرفته" است. 180 دلار به شما تعلق می گیرد که برای یک هدست بی سیم رده بالا مناسب نیست.

سرانجام ، ما BlackWidow V3 Pro را داریم. این صفحه کلید کامل مکانیکی با 230 دلار گرانترین دستگاه از هر سه مورد ذکر شده در این مقاله است. مانند BlackShark و DeathAdder ، BlackWidow V3 Pro دارای پشتیبانی بی سیم HyperSpeed ​​است که 25 درصد تأخیر کمتری نسبت به اسباب بازی های رقیب دارد.

البته ، اگر می توانید از طریق بلوتوث یا USB-C نیز متصل شوید. ترجیح می دهم از نظر دوام باتری ، BlackWidow جدید با یک بار شارژ می تواند تا 200 ساعت ادامه یابد ، البته به شرط آنکه از HyperSpeed ​​استفاده نکنید. این صفحه کلید با کلیدهای زرد یا سبز و "کلیدهای دابل عکس ABS " عرضه می شود ، که به گفته Razer ، سایش پارگی را کاهش می دهد.

Razer نسخه های بی سیم لوازم جانبی بازی DeathAdder ، BlackShark و BlackWidow خود را راه اندازی می کند
gaming/razer-نسخه-های-بی-سیم-لوازم-جانبی-بازی-deathadder.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.