خبر

 • تک بورد - Razer ماوس بازی بازی Basilisk V3 را با چرخ اسکرول خودکار تغییر می دهد

  Razer ماوس بازی بازی Basilisk V3 را با چرخ اسکرول خودکار تغییر می دهد
  17 روز و 2 ساعت قبل

  ریزر یک عضو جدید به خانواده موش های بازی Basilisk خود اضافه کرده است و ویژگی ای دارد که باید برای کاربران قدیمی Logitech آشنا باشد. Basilisk V3 جدید یک ماوس گیمینگ سیمی است که Razer آن را یک چرخ هوشمند شیب دار HyperScroll می نامد. کاربران می توانند چرخ پیمایش را طوری تنظیم کنند که بسته به سرعت چرخش چرخ ، به طور خودکار از حالت لمسی و چرخشی به حالت چرخش آزاد تغییر کند. همچنین می توانید این عملکرد را

  اگر به خاطر می آورید ، Logitech بیش از 15 سال پیش یک ویژگی بسیار مشابه به نام SmartShift را با موس MX Revolution خود معرفی کرد. چندی بعد ، شرکت این ویژگی را برای فعال سازی دستی اصلاح کرد. هر دو در شرایط خاص بازی و همچنین در استفاده روزانه از دسکتاپ فوق العاده مفید بودند.

  https://techbord.com Razer ماوس بازی سیمی Basilisk V3 را با چرخ اسکرول خودکار تغییر می دهد

  جدیدترین محصول Razer همچنین دارای 10 دکمه قابل برنامه ریزی است (به علاوه یک دکمه سوئیچ پروفایل در پایین ماوس که می تواند یکی از پنج مورد را روی صفحه فعال کند) پروفایل حافظه) و از سنسور نوری 26000 DPI Focus+ استفاده می کند که می تواند تا 650 اینچ در ثانیه ردیابی کند. اشاره گر مجهز به سوئیچ های Razer Optical Mouse Switch Gen-2 است که برای 70 میلیون کلیک رتبه بندی شده اند و یک کابل Speedflex 6 پا.

  شما همچنین 11 منطقه روشنایی Razer Chroma با 16.8 میلیون را پیدا خواهید کرد. گزینه های رنگ سفارشی ، تنظیمات پیشرفته فاصله بلند شدن/فرود و تنظیمات حساسیت هنگام پرواز.

  Razer Basilisk V3 69.99 دلار قیمت دارد و می توان آن را مستقیماً از Razer نوشت.

خبرهای دیگر از بازی