خبر

 • تک بورد - Ratchet & Clank برای PS4 هنوز تا 31 مارس نگهداری نمی شود و در آوریل نسخه PS5 را دریافت می کند

  Ratchet & Clank برای PS4 هنوز تا 31 مارس نگهداری نمی شود و در آوریل نسخه PS5 را دریافت می کند
  14 روز و 21 ساعت قبل

  ابتکار عمل "بازی در خانه" سونی برای جلب متقاعد کردن گیمرها برای ماندن در خانه در طی بیماری همه گیر Covid-19 با اشغال آنها با یک سیل از بازی های رایگان PlayStation طراحی شده است. حتی اگر مشترکین PlayStation Plus نباشند. اخیراً ، سونی شروع به بخشیدن پورت PlayStation 4 Ratchet & Clank کرد: یک بازی خارق العاده از یک سری کاملاً خارق العاده.

  این بخشش در تاریخ 31 مارس به پایان می رسد ، یعنی فقط چند روز دیگر ، پس حتماً زود دست به کار شوید - هم صاحبان PS5 و هم PS4 از این برنامه لذت می برند.

  < علاوه بر اطلاع رسانی ساده در مورد انقضا قریب الوقوع یک قرارداد بازی فوق العاده ، ما دلیل دیگری برای مقاله امروز داریم: بازی مورد بحث (Ratchet & Clank برای PS4) در حال به روزرسانی رایگان PS5 خود است ، شارژ از آنجا که معامله Play at Home نسخه ای از بازی را برای نگه داشتن ، نه فقط گرفتن وام ، به شما می دهد که ممکن است فقط فشار لازم برای بارگیری آن را به شما بدهد.

   https://techbord.com Ratchet & Clank برای PS4 همچنان تا 31 مارس نگهداری می شود ، در آوریل نسخه PS5 را دریافت خواهید کرد

  برای اکنون فقط می دانیم که به روزرسانی توانایی اجرای بازی با سرعت 60 فریم در ثانیه را باز می کند. مشخص نیست که آیا این ارتقا تصاویر با کیفیت بالاتر را در اختیار بازیکنان قرار می دهد یا خیر. با این حال ، می توانید استدلال کنید که بازی به آن نیازی ندارد - Ratchet & Clank از سبک هنری زیبایی برخوردار است و هنوز هم در سال 2021 بسیار خوب نگه داشته می شود.

  Ratchet & Clank (2016) خواهد بود پس از بروزرسانی جدید در آوریل ، با سرعت 60 فریم در ثانیه در PS5 قابل پخش است! به عنوان بخشی از کمپین Play at Home ، اکنون بازی را از طریق 31/3 بصورت رایگان بارگیری کنید. # RatchetPS4https://t.co/Iw6CMNByFU pic.twitter.com/VEFiW3IMWK

  - بازی های Insomniac (insomniacgames) 29 مارس 2021

  آیا افزایش فریم می توانید انجام دهید؟ این چیزی است که هر بازی می تواند از آن سود ببرد ، مهم نیست که چقدر خوب به نظر می رسد. متأسفانه ، ما تاریخ دقیقی برای ارتقا R R5 و Ratchet & Clank نداریم. توسعه دهنده Insomniac Games فقط گفته است که "پس از به روزرسانی جدید در ماه آوریل" خواهد آمد. "امیدوارم که این به روزرسانی زودتر از دیرتر انجام شود.

  اگر قبلاً سال 2016 را بازی کرده اید Ratchet & Clank و علاقه زیادی به دادن چرخش دیگری به آن ندارید - آن را ارتقا دهید یا نه - پس مطمئن باشید که برای بازی بعدی Insomniac توجه خود را حفظ نکنید: Ratchet & Clank Rift Apart. در حالی که برخی از فناوری های PS5 بسیار چشمگیر ، مانند انتقال سطح فوری را به نمایش می گذارد ، به نظر می رسد مانند نمونه قبلی آن بسیار زیبا است.

خبرهای دیگر از بازی