خبر

 • تک بورد - PUBG: New State اکنون در همه فروشگاه‌های بزرگ اپلیکیشن موبایل قابل دانلود است

  PUBG: New State اکنون در همه فروشگاه‌های بزرگ اپلیکیشن موبایل قابل دانلود است
  27 روز و 5 ساعت قبل

  PUBG: New State اکنون برای دانلود از فروشگاه Google Play، App Store و Galaxy Store در دسترس است. به دنبال ورودی های قبلی فرنچایز، بازی جدید PUBG با معرفی آیتم ها، مکانیک ها و سیستم های جدید و سایر ویژگی های جدید و بهبود یافته، نگاهی تازه به فرمول Battle Royale PUBG به ارمغان می آورد.

  پس از تست‌های فنی موفقیت‌آمیز که در ماه‌های آگوست و اکتبر انجام شد، PUBG: New State بالاخره برای همه در بیش از 200 کشور در همه فروشگاه‌های بزرگ اپلیکیشن موبایل در دسترس است. این بازی ابتدا قرار بود در تاریخ 10 نوامبر در ساعت 8 بعد از ظهر PST/23 ET منتشر شود، اما به دلیل مشکلات سرور با دو ساعت تاخیر انجام شد.

  برای بزرگداشت راه اندازی، Krafton رویدادهای راه اندازی جهانی را برگزار می کند و تا 5 ژانویه 2022 به همه افرادی که وارد بازی می شوند هدایای خوش آمدگویی می دهد. این هدایا شامل پوسته وسیله نقلیه، نماد نمایه، قاب نمایه و 10 برابر مدال مرغ است. رویدادهای دیگر از شما می‌خواهند که روزانه وارد سیستم شوید، دوستان خود را دعوت کنید، و در ازای دریافت ارز درون‌بازی، ایموت، آیتم‌های درون بازی، مدال‌های مرغ بیشتر و بلیط‌های جعبه، ساعت‌های مشخصی بازی را انجام دهید. همچنین می‌توانید از طریق رولت‌های روزانه و رویدادهای ماموریت‌های تعاونی برنده شوید.

  مانند سایر بازی‌های این فرنچایز، PUBG: New State شما را در برابر 99 بازیکن دیگر قرار می‌دهد تا زمانی که آخرین نفر باشید. با این حال، یک حالت BO3 Team Deathmatch نیز وجود دارد که در آن دو تیم چهار نفره با یکدیگر مبارزه می کنند. اولین تیمی که به 40 کشتن در 10 دقیقه برسد، برنده راند است.

  در حال حاضر، دو نقشه بتل رویال و یک نقشه TDM به نام Station وجود دارد. علاوه بر Erangel که به طور گسترده شناخته شده است، می‌توانید BR را نیز در Troi بازی کنید، نقشه‌ای جدید شامل خودروهای الکتریکی و مکان‌های دیدنی منحصربه‌فرد برای کاوش.

خبرهای دیگر از بازی