خبر

 • تک بورد - PUBG اکنون به دلایلی رسما PUBG: Battlegrounds است

  PUBG اکنون به دلایلی رسما PUBG: Battlegrounds است
  13 روز و 10 ساعت قبل

  WTF ؟! ناشر PUBG Krafton تصمیم گرفته است که باید PlayerUnknown\'s \'Battlegrounds را از دیگر عناوین فرنچایز متمایز کند. از بین گزینه های نامحدود برای تغییر نام تجاری ، کرافتون PUBG: Battlegrounds را انتخاب کرد. ظاهراً ، ما فقط باید افزونگی را در اینجا نادیده بگیریم.

  PlayerUnknown \ 's Battlegrounds ، که بیشتر با نام PUBG شناخته می شود ، نام جدیدی دارد. ناشر بازی Krafton ماه گذشته تصمیم گرفت نام Steam را به PUBG: Battlegrounds تغییر دهد. بنابراین ، PlayerUnknown \ 's Battlegrounds: Battlegrounds در حال حاضر در دسته ای از افزونگی های زبانی قرار می گیرد مانند دستگاه خودپرداز ، شماره PIN و نمایشگر LCD - تائوتولوژی هایی که از آن به عنوان سندرم RAS (سندرم سندرم مخفف اضافی) یاد می شود.

  Krafton احساس کرد که تغییر نام لازم است زیرا شروع به ایجاد عناوین دیگر با نام تجاری PUBG کرد. . "Rebranding PlayerUnknown's's Battlegrounds to PUBG: Battlegrounds اولین قدم در تحقق این چشم انداز است. عناوین اضافی در حق رای دادن نام PUBG را خواهند داشت ، همانطور که در بازی آینده ما ، PUBG: New State مشاهده می کنید. "

  استدلال منطقی است ، اما چرا PUBG: Battlegrounds؟ مشکل PUBG: Battle Royale یا PUBG: Drop Zone چیست؟ PC Gamer از Krafton پرسید چرا "میدان جنگ " و نه چیز دیگری ، اما سخنگو توضیح بیشتری نداد.

  در مورد آینده نام تجاری PUBG ، PUBG Mobile 1.5 در حال حاضر وجود دارد: Ignition ، به سادگی شناخته شده است به عنوان PUBG Mobile برای iOS و Android. Krafton همچنین یک بازی موبایلی دیگر در دست ساخت دارد به نام PUBG: New State ، که بیشتر شبیه به یک بازی PUBG در محیطی کمی آینده نگر است.

  Krafton همچنین یک بازی ترسناک بقا دارد که سال آینده به نام The Callisto منتشر می شود. پروتکل (تریلر بالا). در یکی از قمرهای مشتری قرار دارد ، اما در جهان و داستان PUBG قرار دارد. گلن شفیلد ، خالق Dead Space ، پروژه را تحت خانه توسعه جدید خود Striking Distance Studios هدایت می کند. هنوز مشخص نیست که آیا کرافتون قصد تغییر نام به PUBG: The Callisto Protocol را دارد یا خیر. شاید آن را PUBG: The TCP Protocol بنامد.

  البته بازیکنان احتمالاً همچنان PUBG: Battlegrounds را "PUBG " می نامند ، در حالی که به بازی های جدیدتر با عنوان پس از کولون خود (New State ) بنابراین تغییر نام به احتمال زیاد تفاوت چندانی بین طرفداران ایجاد نمی کند.

خبرهای دیگر از بازی