خبر

 • تک بورد - PS5 استاندارد سونی سودآور شده است ، اما نسخه دیجیتال هنوز با زیان فروخته می شود

  PS5 استاندارد سونی سودآور شده است ، اما نسخه دیجیتال هنوز با زیان فروخته می شود
  11 روز و 13 ساعت قبل

  تعداد کمی از کنسول ها بلافاصله پس از عرضه سودآور هستند و پلی استیشن 5 تفاوت چندانی با هم ندارد. هشت ماه از عرضه PS5 می گذرد ، اما تنها در حال حاضر نسخه استاندارد کنسول سونی سودآور شده است یا به عبارت بهتر با ضرر فروخته نمی شود. در مورد نسخه دیجیتال ، به نظر می رسد که سونی هنوز باید کمی بیشتر منتظر بماند تا سود خود را به دست آورد.

  سونی اخیراً تماس درآمد خود در سه ماهه اول سال 2021 را برگزار کرد ، جایی که هیروکی توتوکی ، مدیر مالی سونی ، اعلام کرد که نسخه استاندارد PlayStation 5 (499 دلار) دیگر با زیان فروخته نمی شود. در مورد نسخه دیجیتال (399 دلار) ، هنوز سودآور نیست. با این حال ، این ضرر با فروش سخت افزار ، از جمله لوازم جانبی ، لوازم جانبی و PS4 جبران می شود.

  در مقایسه با PS3 ، که چهار سال طول کشید تا سودآور شود ، PS5 بسیار سریعتر بود و فقط هشت ماه طول کشید. این هنوز کندتر از شش ماه طول می کشد تا PS4 بتواند سود بیاورد ، اما نه به میزان زیادی. هفته گذشته با این وجود ، سونی قصد دارد تعداد بیشتری کنسول PS5 بفروشد و مجموع فروش را تا پایان سال مالی جاری (مارس 2021 تا مارس 2022) به 22.6 میلیون برساند.

   https://techbord.com استاندارد PS5 سونی سودآور شده است ، اما نسخه دیجیتال هنوز با ضرر به فروش می رسد

  اما نه همه چیز خبرهای خوبی در آخرین گزارش درآمد سونی است. تعداد مشترکان پلی استیشن پلاس از 47.6 میلیون نفر در سه ماهه گذشته به 46.3 میلیون نفر کاهش یافت ، زیرا کاربران فعال ماهانه نیز از 109 میلیون نفر به 104 میلیون نفر کاهش یافته است.

  به گفته سرکان توتو ، مدیرعامل Kantan Games ، به دلیل همه گیری COVID-19 ، تأخیر در انتشار بازی های زیادی که می توانند فروش سخت افزار را افزایش دهند و اشتراک شبکه PlayStation.

  با توجه به انتظارات شرکت ، سونی معتقد است که تقاضا برای کنسول های PS5 در طول این سال مالی بالا بمانید ، اما کمبود تراشه ممکن است بر برنامه های سونی تأثیر منفی بگذارد. برخی ادعا کردند که این کمبود می تواند دو سال دیگر دوام بیاورد ، اما برخی نیز خوش بین تر هستند و انتظار دارند تا پایان سال 2021 تعدادی از صنایع عادی شوند.

خبرهای دیگر از بازی