خبر

 • تک بورد - Prime Video تریلر باند قرمز سریال انیمیشن Legend of Vox Machina را منتشر کرد

  Prime Video تریلر باند قرمز سریال انیمیشن Legend of Vox Machina را منتشر کرد


  10 روز و 1 ساعت قبل

  این بر اساس سری های وب محبوب Critical Role است. S1 توسط کمپین Kickstarter تأمین مالی می‌شود.
  در تریلر باند قرمز سریال The Legend of Vox Machina، یک مجموعه جدید فانتزی انیمیشن بزرگسالان که به Prime Video می‌آید، افراد نامتعارف و مزدور تبدیل به قهرمان‌های بعید می‌شوند.

  The Legend of Vox Machina بر اساس پخش زنده بسیار محبوب Dungeon & Dragons RPG Critical Role است.

  این سریال یک داستان اصلی الهام‌بخش دارد. گروهی از صداپیشه‌های حرفه‌ای برای بازی Dungeons & Dragons دور هم جمع می‌شدند، و وقتی بازیگر Felicia Day (Eureka، The Guild) در مورد بازی شنید، از بازیگران دعوت کرد تا در یک قالب پخش زنده برای کانال YouTube خود، Geek & Sundry بازی کنند. . (خود دی نقش مهمان را در نقش یک جادوگر انسانی به نام لایرا ایفا می کرد.) متیو مرسر صداپیشه به عنوان استاد سیاه چال خدمت می کرد، کمپین ها در دنیایی تخیلی به نام Exandria که او ایجاد کرد انجام شد و سریال وبی Critical Role متولد شد.

  در نهایت، افراد حاضر در Critical Role شرکت تولید خود را تشکیل دادند و در فوریه 2019 از Geek & Sundry جدا شدند و نمایش‌های جدید را در کانال‌های Twitch و YouTube خود پخش کردند و یک کتاب کمیک اسپین‌آف راه‌اندازی کردند. اپیزودها معمولاً سه تا پنج ساعت طول می‌کشد و بین 30000 تا 40000 نفر هر هفته به صورت زنده تماشا می‌کنند. VOD و YouTube را اضافه کنید، و اکثر قسمت‌ها هر هفته حدود 1 میلیون بازدید به دست می‌آورند، و Critical Role را به یک امپراتوری کوچک رسانه‌ای با حسن نیت تبدیل می‌کند.

  بعد از اینکه هالیوود نتوانست علاقه‌مندی هالیوود را برای ایجاد یک سریال انیمیشنی بر اساس کمپین‌های خود جلب کند. ، بازیگران نقش انتقادی تصمیم گرفتند کمپین Kickstarter را راه اندازی کنند تا انیمیشن 22 دقیقه ای خود را بسازند - که اساساً یک پیش درآمد است که رویدادهای بخش استریم کمپین را پوشش می دهد. آنها امیدوار بودند که 750000 دلار جمع آوری کنند. آنها در عرض یک ساعت پس از پرتاب از این هدف فراتر رفتند و بیش از 4.3 میلیون دلار جمع آوری کردند و تا پایان روز اول از تمام اهداف خود عبور کردند.

  اعضای Vox <b>Machina</b> misfits-turned-mercenaries هستند. که قهرمانان بعید می شوند.بزرگ‌نمایی / اعضای Vox Machina مزدوران نامتناسبی هستند که تبدیل به قهرمانانی بعید می‌شوند. YouTube/Prime Video

  در زمان بسته شدن Kickstarter در 19 آوریل، در سال 2019، این پروژه بیش از 11.3 میلیون دلار جمع‌آوری کرده بود و اعضای Critical Role تصمیم گرفتند پروژه را به یک سریال انیمیشنی 10 قسمتی گسترش دهند. این یکی از سریع‌ترین پروژه‌هایی است که در تاریخ کیک‌استارتر سرمایه‌گذاری شده است، و نسبت به کمپین‌های مشهور Kickstarter برای Mystery Science Theatre 3000 و فیلم سینمایی Veronica Mars، پول بیشتری جمع‌آوری می‌کند.

  این نوع پولی است که هالیوود را جذب می‌کند. توجه، و Prime Video به زودی حقوق پخش The Legend of Vox Machina را به دست آورد. استودیو دو قسمت دیگر S1 را سفارش داد و سریال را برای فصل دوم از 12 قسمت دیگر تمدید کرد. این بیماری همه گیر، پخش سریال را که در ابتدا برای ژوئن 2020 برنامه ریزی شده بود، به تعویق انداخت، اما این سریال اکنون آماده نمایش در اواخر این ماه است.

  همه اعضای صداپیشگان اصلی شخصیت های خود را برای سریال تکرار خواهند کرد. سریال، به جز شخصیت Orion Acaba، Tiberius. (ظاهراً، آکابا در اوایل اولین کمپین استریمینگ با بقیه خدمه نقش حیاتی درگیر شد و بازی را ترک کرد.) مرسر در نقش Sylas Briarwood بازی می کند. اشلی جانسون در نقش یک روحانی گنومیک به نام پایک تریک فوت بازی می کند. تراویس ویلینگهام نقش بربر جالوت گروگ استرونجاو را بازی می کند. لورا بیلی نقش یک رنجر نیمه جن وکس را بازی می کند. لیام اوبراین نقش نیمه جن سرکش واکس را بازی می کند. Taliesin Jaffe در نقش مرد تفنگدار Percival Fredrickstein Von Musel Klossowski de Rolo III (به اختصار «پرسی») بازی می کند. ماریشا ری نقش نیمه الف دروید کیلث از هوا اشاری را بازی می کند. و سم ریگل نقش گنوم بارد Scanlan Shorthalt را بازی می کند.

  طبق فرض رسمی:

  بر اساس شخصیت ها و ماجراهای محبوب اولین کمپین بازی نقش آفرینی رومیزی (RPG) Critical Role که پخش زنده پخش می شد. The Legend of Vox Machina یک مجموعه انیمیشن فانتزی-ماجراجویی برای بزرگسالان است که به دنبال Vox Machina است، گروهی از افراد نامتناسب که علاقه زیادی به مشروب خوردن و دعوا کردن دارند. این قهرمانان بعید در تلاشی ناامیدانه برای پرداختن به برگه نوار نصب شده خود، به تلاشی برای نجات قلمرو Exandria از نیروهای جادویی تاریک ختم می‌شوند. از یک نکرومنسر شوم گرفته تا یک نفرین قدرتمند، این گروه با موانع مختلفی روبرو می‌شوند که نه تنها مهارت‌های آن‌ها، بلکه استحکام پیوندشان را نیز محک می‌زند.

  دو قسمت اول داستان جدیدی خواهد بود که هفت مورد را به نمایش می‌گذارد. اعضای تیم Vox Machina، قبل از رویدادهای اولین کمپین پخش جریانی. بقیه S1 از قوس داستانی Briarwood از اولین کمپین تطبیق می‌دهند و چند قوس داستانی کلاسیک دیگر را نیز در خود جای می‌دهند. تیم به خانه اجدادی پرسی، وایت استون سفر می کند، جایی که خانواده او زمانی بر آن حکومت می کردند تا اینکه لرد و لیدی بلک وود بیشتر خانواده او را کشتند و کنترل را به دست گرفتند. بریاروودها همچنین واقعاً در نکرومانسی و یک فرقه مخفی هستند و Vox Machina باید از انجام یک مراسم خطرناک که همه افراد پادشاهی را به خطر می اندازد جلوگیری کند.

  The Legend of Vox Machina در 28 ژانویه در Prime Video نمایش داده می شود. ، 2022. همچنین می توانید با کمپین در حال اجرا سوم Critical Role در Twitch و YouTube که اکتبر گذشته نمایش داده شد، هماهنگ شوید.

  تصویر فهرست شده توسط YouTube/Prime Video


  تگ ها:

  prime , video , تریلر , باند , قرمز , سریال , انیمیشن , legend , machina , منتشر


خبرهای دیگر از بازی