خبر

 • تک بورد - Previewer اولین بار کریگ تخم مرغ عید پاک را در Halo Infinite پیدا می کند

  Previewer اولین بار کریگ تخم مرغ عید پاک را در Halo Infinite پیدا می کند
  15 روز و 11 ساعت قبل

  میم خود را بشناسید: Craig the Brute به میمی اطلاق می‌شود که پس از نمایش Halo Infinite در جولای 2020 در نمایشگاه بازی‌های Xbox منتشر شد. پس از گرفتن اسکرین شات از Brute عمومی، یکی از کاربران فیس بوک این تصویر را به اشتراک گذاشت و گفت: "ما به این یارو کریگ می گوییم همان چیزی است که شما می گویید." سپس کریگ با انتشار تعداد بی شماری از کاربران اینترنتی که میم های بیشماری را در مورد این موجود منتشر کردن

  Microsoft و 343 Industries از پدیده Craig the Brute استقبال کرده‌اند و قول داده‌اند که تخم‌مرغ‌های کریگ عید پاک را در سرتاسر Halo Infinite قرار دهند، و پیش‌نمایش‌کنندگان به تازگی یکی را پیدا کرده‌اند. YouTuber Mint Blitz ویدئویی را در کانال YouTube خود پست کرد که نشان می دهد چگونه می توان اولین تخم مرغ عید پاک کریگ را در Halo Infinite پیدا کرد.

  همه به کریگ بی رحم سلام می کنند pic.twitter.com/xhA1bob1m8

  — Matt/Geralt the cryptid محلی (@HircinesWolf) 28 ژوئیه 2020

  اگر ترجیح می دهید شکار تخم مرغ عید پاک خود را خراب نکنید، همین حالا خواندن را متوقف کنید و ویدیوی زیر را تماشا نکنید. strong>

  Blitz خاطرنشان می‌کند که یافتن تخم مرغ عید پاک آسان نیست. این در بالای یک برج غول پیکر در ماموریت کمپین چهارم قرار دارد، و برای قرار گرفتن در بالای ساختمان به یک عکس گرپل شات ارتقا یافته با کاهش 40 درصدی خنک کننده نیاز دارید.

  پس از رسیدن به ساختمان به در بالا، متوجه خواهید شد که کریگ یک ستاره راک در دنیای Halo است. یک پوستر کنسرت روی برخی از ماشین آلات چسبانده شده است که روی آن نوشته شده است، "Craig Zeta Halo Tour 2560" سپس تاریخ ها و مکان های مختلف کنسرت را لیست می کند.

  در همان نزدیکی روی زمین جلد آلبوم "Greatest Hits" وجود دارد. دارای تصویر الگوی رفتاری اصلی. اگر آن را از پشت ورق بزنید، همه بهترین آهنگ‌های کریگ، از جمله آهنگ‌های به یاد ماندنی مانند «من کریگ در قلب تو هستم»، «دوستم در چانه پاپ شده»، فهرست می‌شود. نمی توانم ریش بگذارم، " "من مشهور هستم" و البته "روزی که میم شدی"

  در حالی که نسخه بتای باز چند نفره زودتر راه اندازی شد این هفته، کمپین انفرادی Halo Infinite تا 8 دسامبر منتشر نمی‌شود. با این حال، 343 Industries قبلا نسخه‌های پیش‌نمایش را برای رسانه‌های مختلف ارسال کرده است و Mint Blitz اشاره کرد که به اندازه کافی خوش شانس بوده که یکی از آنها را دریافت کرده است.

خبرهای دیگر از بازی