خبر

 • تک بورد - PlayStation Studios دارای 25 عنوان PS5 آینده است ، نیمی از آنها IP جدید هستند

  PlayStation Studios دارای 25 عنوان PS5 آینده است ، نیمی از آنها IP جدید هستند
  3 روز و 3 ساعت قبل

  یکی از بزرگترین شکایات من در مورد پلی استیشن 5 ، جدا از سختی برای به دست آوردن ، کمبود بازی های ضروری آن است. بدون درنظرگرفتن بازی های قدیمی PS4 مانند Borderlands 3 و No Man 'Sky ، ترکیب نسخه بسیار کمتری بود. خوشبختانه هر دو وضعیت در حال اصلاح هستند که به نیمه دوم سال می رویم.

  مدیرعامل Sony Interactive Entertainment جیم رایان اخیراً ادعا کرده است که سونی در حال افزایش تولید PS5 است که باید کمبود عرضه را تا نیمه دوم سال 2021 "بهبود بخشد". این علیرغم هشدارهای قبلی است که عرضه / عدم تعادل تقاضا تا سال 2022 ادامه خواهد داشت. اگر رایان درست می گوید و فقط دود نمی زند ، گیمرها می توانند تا کریسمس PS5 خود را بدون گرفتن وام دوم دریافت کنند.

  در مورد PlayStation 5 بازی ، استودیوی PlayStation Studios ، هرمان هولست به Wired گفت که آنها بیش از 25 عنوان دارند که در حال حاضر روی آنها کار می کنند و حدود نیمی از آنها IP جدید هستند. این بدان معنا نیست که همه آنها انحصاری PS5 هستند ، اما اشکالی ندارد. ما اکنون از نیاز به بازی های فروش کنسول گذشته ایم. آنچه PS5 نیاز دارد محتوا است و باید در راه باشد.

  https://techbord.com PlayStation Studios دارای 25 عنوان PS5 در آینده است ، نیمی از آنها IP جدید

  بازگشتی مشابه Rogue است که فقط دو هفته پیش راه اندازی شده است. Insomniac 'Ratchet and Clank: ماه آینده Rift Apart فرود می آید. Kena: Bridge of Spirits ، یک ماجراجویی Zelda مانند استودیوی indy Ember Lab در تاریخ 24 اوت منتشر می شود. Gran Turismo 7 و Horizon Forbidden West هنوز تاریخ انتشار خوبی ندارند اما قرار است به ترتیب در نیمه اول و دوم سال وارد شوند . و اینها فقط بازی هایی هستند که از زمان راه اندازی در مورد آنها شناخته شده ایم.

  "هولست گفت:" یک تنوع باورنکردنی از مناطق مختلف وجود دارد. " "ژانرهای بزرگ ، کوچک ، متفاوت. ">

  هالست هیچ کدام از عناوین پیش رو را با نام ذکر نکرده است. با این حال ، او چند نکته در مورد برخی از استودیوهای پشت سر آنها را ذکر کرد. خانه توسعه جدید جید ریموند ، پیشکسوت صنعت ، Haven Studios در حال کار بر روی بازی بعدی خود است. توسعه دهندگان Indy Firewalk Studios نیز در آن کار می کنند. این اولین عنوان توسعه دهنده خواهد بود و گفته می شود چند نفره است.

  در این میان ، عناوین PS4 با سخت افزار جدید بسیار عالی بازی می کنند ، بنابراین وقت آن است که در آن بازی های عقب مانده کار کنم لمس نکرده اید و البته موارد مورد علاقه قدیمی نیز وجود دارد که باید مورد استفاده قرار گیرند.

خبرهای دیگر از بازی