خبر

 • تک بورد - PlayStation 5 هدایای فنی سخت سال را در این سال هدایت می کند

  PlayStation 5 هدایای فنی سخت سال را در این سال هدایت می کند
  8 روز و 8 ساعت قبل

  نظر ویراستار: تصور می کنید که در این فصل تعطیلات با داشتن بسیاری از موارد ضروری ، کل محصول به اندازه کافی برای خرید وجود داشته باشد ، اما این به درستی ثابت نشده است. تقریباً تمام جدیدترین اسباب بازی های فن آوری مورد تقاضا و موجودی نیستند. قابل درک است که برای برخی از افراد که به طور معمول هرگز به فروش نمره خود فکر نمی کنند ، مقاومت در برابر احتمال بازگشت سود دشوار است.

  تحت سلطه یک یا دو هدیه داغ غیر معمول نیست. NES Classic ، Tamagotchi ، Tickle Me Elmo و Furby تنها مواردی هستند که بلافاصله به ذهن خطور می کنند ، اما همه آنها در طول چندین سال پخش شده اند.

  در سال 2020 ، حداقل در بخش فناوری جدیدترین کارت گرافیک های AMD و Nvidia همانند CPU های سری Ryzen 5000 غیرممکن است که در انبار موجود است. و اگر یک کنسول بازی از سونی یا مایکروسافت می خواهید ، باید خیلی خوش شانس باشید یا به فروشگاه های شخص ثالث مانند eBay مراجعه کنید و حق بیمه سنگینی بپردازید.

  https://techbord.com هدایای فنی سخت افزاری امسال

  بررسی سریع لیست های فروخته شده در eBay برای نسخه دیسک PlayStation 5 نشان می دهد که یک قیمت فروش متوسط ​​در حدود 1000 دلار است ، چند دلار بدهید یا هزینه کنید. MSRP فقط 499 دلار دارد. نسخه دیجیتالی این کنسول به طور مرتب در محدوده متوسط ​​900 دلار به فروش می رسد (به طور معمول با قیمت 399 دلار خرده فروشی می شود).

  به نظر می رسد Xbox Series X کمی ارزان تر است و تقریباً مقرون به صرفه است 800 دلار یا بیشتر (499 دلار MSRP). Xbox Series S مایکروسافت ، که به طور معمول 299 دلار می شود ، می تواند تقریباً 450-500 دلار داشته باشد ، و آن را به کمترین قیمت در گروه تبدیل می کند.

  ترکیبی از کمبود (احتمالاً به دلیل تولید سکته مغزی مرتبط با همه گیری) ، تقاضای شدید مصرف کنندگان و افزایش فعالیت ربات ها / فروشندگان ، همه به طوفانی بی نظیر که اکنون در آن قرار داریم ، کمک کرده است.

  اعتبار مستند: Girts Ragelis

خبرهای دیگر از بازی