techbord.com PlayStation 5 هدایای فنی سخت سال را در این سال هدایت می کند

نظر ویراستار: تصور می کنید که در این فصل تعطیلات با داشتن بسیاری از موارد ضروری ، کل محصول به اندازه کافی برای خرید وجود داشته باشد ، اما این به درستی ثابت نشده است. تقریباً تمام جدیدترین اسباب بازی های فن آوری مورد تقاضا و موجودی نیستند. قابل درک است که برای برخی از افراد که به طور معمول هرگز به فروش نمره خود فکر نمی کنند ، مقاومت در برابر احتمال بازگشت سود دشوار است.

تحت سلطه یک یا دو هدیه داغ غیر معمول نیست. NES Classic ، Tamagotchi ، Tickle Me Elmo و Furby تنها مواردی هستند که بلافاصله به ذهن خطور می کنند ، اما همه آنها در طول چندین سال پخش شده اند.

در سال 2020 ، حداقل در بخش فناوری جدیدترین کارت گرافیک های AMD و Nvidia همانند CPU های سری Ryzen 5000 غیرممکن است که در انبار موجود است. و اگر یک کنسول بازی از سونی یا مایکروسافت می خواهید ، باید خیلی خوش شانس باشید یا به فروشگاه های شخص ثالث مانند eBay مراجعه کنید و حق بیمه سنگینی بپردازید.

https://techbord.com هدایای فنی سخت افزاری امسال

بررسی سریع لیست های فروخته شده در eBay برای نسخه دیسک PlayStation 5 نشان می دهد که یک قیمت فروش متوسط ​​در حدود 1000 دلار است ، چند دلار بدهید یا هزینه کنید. MSRP فقط 499 دلار دارد. نسخه دیجیتالی این کنسول به طور مرتب در محدوده متوسط ​​900 دلار به فروش می رسد (به طور معمول با قیمت 399 دلار خرده فروشی می شود).

به نظر می رسد Xbox Series X کمی ارزان تر است و تقریباً مقرون به صرفه است 800 دلار یا بیشتر (499 دلار MSRP). Xbox Series S مایکروسافت ، که به طور معمول 299 دلار می شود ، می تواند تقریباً 450-500 دلار داشته باشد ، و آن را به کمترین قیمت در گروه تبدیل می کند.

ترکیبی از کمبود (احتمالاً به دلیل تولید سکته مغزی مرتبط با همه گیری) ، تقاضای شدید مصرف کنندگان و افزایش فعالیت ربات ها / فروشندگان ، همه به طوفانی بی نظیر که اکنون در آن قرار داریم ، کمک کرده است.

اعتبار مستند: Girts Ragelis

PlayStation 5 هدایای فنی سخت سال را در این سال هدایت می کند
gaming/playstation-5-هدایای-فنی-سخت-سال-را-در-این-سال-هدایت-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.